Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya megérezheti a közelgő...

Kutya megérezheti a közelgő szülést?

Figyelt kérdés

39+1 hétben vagyok és a kutyusunk folyton a "seggemben" van egy pár napja. Mindenhová követ, bármerre megyek a lakásban és néz rám hatalmas szemekkel. Először azt hittem éhes vagy szomjas, de aztán semmi ilyesmi és már napok óta csinálja. :)

Mondjuk 12 éves "rutinos róka", ha nyaraláshoz készülődünk bármikor, akkor is érzi a csomagolásból, hogy valahová megyünk és izgul, hogy jöhet-e vagy marad. :)

Viszont most a kórházi cuccokat már hetekkel ezelőtt összepakoltam, akkor figyelt is nagyon, de mióta nem nyúltam a bőröndhöz, azóta abbahagyta a figyelést és most kezdte el megint pár napja.

Lehet, hogy a bőrönd látványa idegesíti, mert tudja, az mit jelent vagy tényleg érezhet valamit? :)



2016. jún. 27. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok olyan jó bioszból de szerintem termelődhet valami hormon amit megérez :)
2016. jún. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha most kezdte el pár napja a bőrönd meg hetek óta ott van akkor érezheti igen. Nagyon sokmindent képesek megérezni, segítőkutyaként epilepsziát, pánikrohamot is képesek jelezni előre, szerintem a szülést is megérezheti.
2016. jún. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megérezheti.
2016. jún. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az epilepsziás rohamot is jelzik egyes kutyák.

SZóval sok mindent érezhetnek.


Az enyém nem jelezte.

2016. jún. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze. Tudja hogy valami változás lesz , valami történni fog. Az én kutyám úgy üdvözöl mindenkit, hogy nagy örömében leveri a lábáról az illetőt ha szereti. Mikor a lányom terhes lett a kutya nm rohant neki, csak leült előtte és majd leszakadt a farka úgy csóválta. Az ölébe se akart mászni .:-) Mikor megszületett a kicsi, a kutya csak nézte. Sose zavartuk l a baba mellől, egyszerűen tudta hogy őt nem nyalizhatja, nem szagolhatja. Leül a baba mellé tisztes távolságból nézi de ameddig ott vannak nem hagyja a babát. Gondolom ha nagyobb lesz az unokám lesznek nagy hancurok is.:-)
2016. jún. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!