Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan háziállat a...

Létezik olyan háziállat a kutyán, macskán és a lovon kívül, ami ragaszkodik az emberhez?

Figyelt kérdés

2021. nov. 17. 15:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Görény
2021. nov. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Az összes háziállat ragaszkodik az emberhez
2021. nov. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az összes olyan állat, amit háziállatként vagy haszonállatként tartanak.


Például a rodeóbikák nagyon gyengédek a gondozóikkal, nagyon ragaszkodnak hozzájuk :)

(Meg szerintem úgy bárkihez. A rodeók alatt fájdalmat okoznak nekik, megrémisztik őket, ezért viselkednek "agresszíven")


Papagájaim vannak, nagyon bújósak, folyton a sarkamban vannak (ha nem épp rajtam tanyáznak)

De a nyuszik, patkányok (nagyon okosak!), kecskék, tyúkok (nagymamáméknál volt egy háziállatként tartott tyúk, nagyon szelíd volt) kacsák stb. mind-mind képesek ragaszkodni, ha valaki kiérdemli a szeretetüket.

2021. nov. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
7%
Ágyipoloska
2021. nov. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A kérdést egyébként azért tettem föl, mert akarok egy új fajta háziállatot, kutya meg cica már van, a lovakat is szeretem de nem megoldható, hogy tartsak. Például ott vannak a hüllők, díszhalak, stb. Szerintem nekik semmilyen kötődésük nincs az emberek felé, ezért keresek olyat, ami szeretne engem.
2021. nov. 17. 16:11
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Tyúk
2021. nov. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
89%
Ha kutya és cica már van, olyanban gondolkodj, ami nem zsákmányállat nekik, vagy biztosítani tudod az elkülönítést. A görény például szintén ragadozó, azzal nem nagyon lőhetsz mellé, a hörcsög, tengerimalac félhet a kutyától, macskától, a madaraknak biztosítani kell, hogy eleget tudjanak mozogni, egy kicsi kalitka nem jó, egy röpde vagy kiengedés, na most kutya-macska mellett inkább a röpde, nekem nimfapapagájok vannak kutya mellett szobai röpdében, és a kutyának meg kellett tanítani, hogy a madarakat hagyja békén (a kutya jött később, de mentett és felnőttként került hozzám), sikerült, de ez melós lehet, és erős vadászösztön esetén lehet, hogy soha nem sikerül (vettem magamhoz rehabilitáció célra ilyen helyről papagájokat, kb. egy év volt, mire feloldódtak és mehettek gazdihoz, az én kutyám nem bántotta őket, de ahonnan hozzám kerültek, egy erős vadászösztönű tacskó volt, aki nem hagyott nekik békét).
2021. nov. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
49%

15

A díszhalak és a legtöbb hülő tényleg nem ragaszkodik a gazdájához. A kígyó se azért búj a gazdájához mert szereti hanem mert méregeti hol tudná megfojtani.

2021. nov. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
31%
Cápa
2021. nov. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
41%

Mondjuk egy pióca eléggé "ragaszkodó"...

Csak felcuppantod, s viheted is bárhová...

2021. nov. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!