Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan hívják a háziállatok...

Hogyan hívják a háziállatok at? Miért pont AZ lett a neve?🙂

Figyelt kérdés

Kiskutyámra már kb.1 éve vártunk,és abba maradtunk,hogy vagx Meggie vagy Bonie lesz (beagle szuka). Aztán irtam a tenyésztő,hogy Roxy a törzskönyvezett neve. És nekünk nagyon tetszett ,szóval ez lett a hívó neve is❤

Cicámnak nem volt semmi ötlet, amikor hazahoztuk, láttam egy táblát, hogy Mangó akciós a Lidlben. És ránéztem a kiscicusra.Mangó🥭❤



2021. nov. 20. 11:29
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
86%
Az én cicámnak Borisz a neve. Aznap, amikor hazahoztam, pont Borisz névnap volt, és beugrott, hogy ez milyen jó név lenne neki. Amíg ezt írom, az ölemben ül, és dorombol :)
2021. nov. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Vologya, orosz törpe terrier :) a haverok adtak neki nevet, mert emlékeztette őket egy ismerősükre
2021. nov. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Németjuhasz és legalább egy medve szerelemgyereke. Kb három hónapos korában szedtem össze az árokpartról, már akkor 15 kiló volt. Akkora, mint egy ház, de ugyanakkora a szíve, nagyon kedves öregfiú. Először valami kemény, házőrző nevet akartam adni neki, de egyik se illet rá. Egyik este ellopott a tányéromról egy szelet húst, így lett Betyár a neve.
2021. nov. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Csipisz. A Cruella adta az ötletet. Másfél éves, mentett.
2021. nov. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

A macskáim

Tobey - Tobey Maguire után kapta a nevét

Onur - a Seherezádé sorozatból Onurra hasonlít. Hasonló a nézése


A hörcsögöm Töki, mert nagyok a zacskói amiken úgy szokott ülni, mintha valami puffon ülne

2021. nov. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Sárközy Ernő a cirmos cicám,

Rózsika a fehér- vöri,

Tömzsike a kutyusom.

2021. nov. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Szöcske, mert mindig hatalmasakat ugrik. Másfél éves cica :)
2021. nov. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
A kiscicám Charlotte. A nevét egy Cure dal (Charlotte Sometimes) inspirálta.
2021. nov. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Pecci. Nem, nem a random focista hanem a menhelyi "számáról" (pl pec13 volt vagy ilyesmi)
2021. nov. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Lusti, mert kolyokkoraban nagyon semmilyen volt es a tenyesztoje igy nevezte el, aztan rajta maradt. Vicces, mert amugy egyaltalan nem illik mar ra, akaratos, porgos kis minden leben kanal vakarcs, mindig nevetnek a neven, amikor elmondom :D Imadnivalo egyebkent, o a kis lelkem egy darabja.

Aztan van egy Elvis, o egy tenyeszton keresztul orokbefogadott kutya, nem kerdeztuk miert pont Elvis, de nekunk o csak Elvis Presley, nyilvan :D

Vegul van egy Jimi, Jimi Hendrix utan. Azert, mert illik ra es mert fekete is es a parom kutyaja, aki mellesleg gitaros (ez nem rasszizmus, csak poen, amugy talalkoztunk par feketevel, akiknek kifejezetten tetszett, hogy fekete es Jimi Hendrix a neve:D )

2021. nov. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!