Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van olyan tárgyad, amit a...

Van olyan tárgyad, amit a háziállatod ürügyén vettél, de valójában magadnak vetted, vagy te használod inkább?

Figyelt kérdés
Pl nálunk a hűsítő matrac volt ilyen. A kutyám nem használta, én kipróbáltam, hogy milyen, csinál-e egyáltalán valamit, aztán jólesett azon hűsölni a nyári hőségben elalvás előtt, úgyhogy vettem nagyobbat is, ami kutyáknak készült. Később ugyan láttam, hogy embereknek is van ilyen, de drágábban, mint a kutyás.
2021. nov. 20. 21:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Én is elhittem, nyugi, de nekem tényleg van olyan ismerősöm, aki kóstolt már kutya száraztápot, oké, nem magának vette nasinak, csak kíváncsi volt, milyen. :-) De amúgy a Friskies baconos kutya jutalomfalatnak olyan illata van, hogy én is megéhezek. :-) Nem kóstoltam még, milyen.
2021. nov. 22. 08:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!