Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állat lenne jó nekem?

Milyen állat lenne jó nekem?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyok sokat otthon mert kora reggel indulok a suliba és késő délután érek haza. Nem szeretnék horcsögot, macskát, nyulat,kutyát hanem valami érdekesebbet. Melyik házikedvenc illene hozzám?

2021. nov. 28. 11:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
79%
A csincsillat nem javaslom, nekem van es sokat kell foglalkozni veluk. Egyedul nem is tarthatoak csak tartsak.
2021. nov. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
79%
Páfrány
2021. nov. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
23%
Ez inkább anyagiaktól függ. Mennyi lenne a kezdő/havi összeg amit rátudnál áldozni?
2021. nov. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
66%
Plüss kutya!😅
2021. nov. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
21%
Patkány, görény, süni.
2021. nov. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
76%

#15 nemnemnemnemnem, a patkány és a görény napi több óra törődést igényel, nagyon szociális állatok, sokkal több meló van velük mint mondjuk egy hörcsöggel, a görény kb olyan mint egy hiperaktív macska, mindkettővel sokat kell foglalkozni hogy kezes legyen, nem csak bedobsz neki egy kis kaját és hagyod érvényesülni állat.

A legtöbb állat kb annyira élvezetes amennyit törődni kell vele (kivéve a "haverod kutyája", 0 befektetés, mégis imád téged), ha alig kell vele valamit foglalkozni akkor unalmas és csak úgy... van. az "izgi" állatokkal viszont napi több óra foglalkozás van.

2021. nov. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
75%
Amivel nem kell foglakozni az veled sem fog foglalkozni. Teknős az csak van és kész. Ha hozzáérsz az orrához akkor behuzza fejét. Esetleg megharap. Ha már több kell a puszta létezésnél akkor foglalkozni is kell vele de ha nincs időd ...akkor minek egy olyan állat aki kb lexaraj hogy élsze a vagy halsz csak etesse valaki. Erre egy plussmaci is jó,es még olcsobb is.
2021. nov. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
68%
#17 Dehogyis, a teknőssel tök jókat lehet játszani, ha kicsit interaktívabb vagy vele. :D
2021. nov. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#13 azt írja hogy ideje nincs, nem pénze.
2021. nov. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!