Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha, szeretnék egy kisegeret "...

Ha, szeretnék egy kisegeret " gumicukrot" megmenteni attól, hogy eledel legyen, hány óránként kell etetnem ?

Figyelt kérdés
2021. dec. 7. 10:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
27%
A teknősöket nem etetik gumicukorral! Hol hallottál te ilyet? Nagy állatvédő lehetsz, ha te cukrot adsz eledelül egy ragadozónak...
2021. dec. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Úgy néznek mint a gumicukrok. Bocsi !
2021. dec. 7. 11:16
 13/24 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudod felnevelni. A napos egér túl pici, hogy egyedül életben maradjon. Nagyobb kínzás neki az, hogy elhoztad. Ez nem állatvédelem.

Őket erre tenyésztik, hogy más állat megegye. Azokat ki védi? A kígyó legyen vega? Vagy mit szeretnél? Ez van, vannak ragadozó állatok, amik más állatokat esznek.

2021. dec. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
38%
A napos egeret szokták néhányan gumicukornak hívni
2021. dec. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
42%
15. Az ilyenek szerintem pont azt szeretnék elérni, hogy az összes élőlény növényevő legyen. Hiszen, 2021-ben már semmi szükség a húsalapú táplálkozásra.
2021. dec. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
44%
Úgy néz ki az egér, mint egy gumicukor?! Lőj már róla egy fotót b*szki, ez már kabaré. Vagy inkább vedd fel a szemüveged. 😂
2021. dec. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
66%

Akkor mi a kérdés lényege?


Az egér néz úgy ki, mint a gumicukor? Mert néhányan ezt írták. Vagy a táp látszik gumicukornak? Mert mások pedig ezt írták.

Kérdező, én ezt komolyan kérdezem. Sajnos nem lehet érteni, hogy mit szerettél volna kérdezni.


Annyit értek, hogy egeret szeretnél menteni.


Részletesebben is megírhatnád.

2021. dec. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem en ertem. Az allatos boltba lehet venni ujszulott kopasz egeret amit pl kigyonak lehet adni. Azt hivjak igy. es a kerdezo szeretne ilyen egeret venni es felnevelni. Ugymond megmenteni. Es a kerdes,hogy milyen gyakran etesse,hogy egeszseges maradjon.
2021. dec. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Köszönöm a magyarázatot! Így már értem!
2021. dec. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Ilyen:


[link]

2021. dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!