Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az állatok szaporodásánál...

Az állatok szaporodásánál előfordul, hogy rossz lyuk...?

Figyelt kérdés

Érdekesnek tartom, hogy mindenféle körültekintés hiányában, kéz nélkül csak úgy belöki a kan a nősténynek. Akármelyik ember megirigyelhetné a mutatványt.


Nem sok állatot láttam élőben hálni, de azt észrevettem elsősorban hörcsögöknél illetve nyulaknál, hogy nem a hátára, hanem a fejére kapaszkodva nyomja. De olyat még nem láttam, hogy hátulról rossz lyukba hatolt volna bármelyikük is.


2022. jan. 5. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Ösztönből csinálják, nem gondolkoznak, mint az emberek. Tehát mindig jóhelyre teszik
2022. jan. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért van mikor félrecsúszik láttam ilyen macskás videót. Hát szegény állat nem tette zsebre amit kapott
2022. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A lovaknál is félre szokott csúszni,elsőre nem nagyon van telibe találat,egyébként kérdezz egy nyulat,hogy nem e meg tanítana,az e féle mesterségre. (Vicc). Kérdésedre válaszolva, előfordul persze
2022. jan. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előfordul de olyankor igen rövid ideig tart a művelet. A lónak is sokszor "segíteni" kell, mert fennállhat a sérülésveszély (pont ezért elterjedtebb a mesterséges megtermékenyítés, meg úgy elég a szaporítóanyagot mozgatni).
2022. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!