Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy esetleges háború esetén...

Egy esetleges háború esetén hol lehetnek legjobban biztonságban az egzotikus házikedvencek (pl. díszmadarak, hüllők, kétéltűek), ha a gazdinak menekülnie kell?

Figyelt kérdés
2022. febr. 25. 09:38
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ilyen helyzetben pont nem érdekli majd a gazdit, hogy mi lesz a gyíkkal meg a békával. Szabadon engedi őket és kész.
2022. febr. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
75%
A szabadban, hogy ők is menekülni tudjanak.
2022. febr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
14%
Most 2022-ben tényleg odáig jutottunk hogy egy állat élete a legfontosabb? :O
2022. febr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:
Sokan jönnek menekültként most is úgy, hogy hozzák a kutyájukat, macskájukat is, nem akarnak megválni tőlük. Viszont ugye nem minden állatot könnyű szállítani. A díszmadaraknál egyébként még az a kockázat is felmerülhet, hogy kiszorítják az őshonos fajokat, van olyan ország, ahol ez már probléma, de én mondjuk 2 nimfapapagáj tulajdonosaként szeretnék róluk is gondoskodni, nem sorsukra hagyni őket, bármi történik. Eszembe jutott, hogy esetleg állatkertek fogadnák-e vajon ezeket az állatokat.
2022. febr. 25. 09:59
 5/59 anonim ***** válasza:
75%
Kicsit olvass utána! Világháborúban bombatámadás érte az állatkertet. Az állatok java részét leölték, nem volt mit enni. Az utcán a döglött lóból is vittek haza. Állatkerti gondozók rgy része kitartott amíg tudott, de ők sem bírták. Madarak amik el tudtak repülni, talán azok meguszták. De gondolom az itteni időjarás és a körülmények nem kedveztek nekik sem. Ilyen helyzetben sajnos az állatok az utolsók.
2022. febr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
90%
3# Miből szűrted le, hogy az a legfontosabb? Abból, hogy valaki megkérdezte, hogy mi lesz az állatokkal? Mi bajod van neked?
2022. febr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
77%
Reméljük nincs állatod 7-es. Én is vinném a kutyámat, nem hagynám hátra, vagy maradunk és ha kell meghalunk mindketten. Eszembe se jutna itthagyni, szerencsétlen mit érezne....
2022. febr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
88%

7# de ez hogy jön ide??? Megkérdezte valaki, hogy mi lesz az állatokkal, erre te elmondod, hogy a saját életedet fontosabbnak tartod a háború területén élő emberek állatainak életénél. Kávéfőződ milyen van otthon? Az ablakod hány légkamrás, vagy hagyományos duplaszárnyú nyílászáró? -Csak gondoltam megkérdezek a témához egyáltalán nem kapcsolódó információkat is rólad, van egy olyan érzésem most elkaptam nálad a fonalat.

(Irónia volt. Még mindig nem értem mi bajod van neked, csak azt látom valami elég nagy.)

2022. febr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
100%
9# nem kért ilyet tőled sem a kérdező, sem a válaszolók. Ezt neked kellene eldönteni, hogy lemondjál-e az új élet reményéről, mi ezt nem tudhatjuk. Sok sikert a döntésedhez!
2022. febr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
74%
Hála a jó istennek, ne is legyen. Tudod sokunknak a kutyánk/macskánk családtag! Soha nem hagynám hátra. Ennyit erről.
2022. febr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!