Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül körülbelül egy...

Mennyibe kerül körülbelül egy görény tartása?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 17:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Vadászgörényre gondolok, mert egy újságba láttam, hogy ingyen elhozható egy anyuka görény és a fia... :)
2010. szept. 12. 17:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Hatalmas ketrec kell nekik, főleg kettőnek. Egy jó minőségű, nagy ketrec általában 40-50.000, lehet ennél kevesebb vagy több is. Alomtálca, játékok, egyéb felszerelések olyan 20.000, lehet több, kevesebb. Ha sétáltatni akarod, akkor egy hám pórázzal olyan 3.000-be kerül. Az alom, ami forgács, nagyon olcsó, egy kg olyan 200-300 forint, de ebből sokat kell venni, inkább többet, mint kevesebbet, mert takarítani nem árt 3-4 naponta. Kaphat husit, néha zöldséget, de alapvetően ragadozó, ritkábban kapjon zöldeket. Ha bírod gyomorral, akkor kielégítheti ragadozó mivoltát egy egérkével, akit kergetnie kell, de nem a lakásban, hanem mondjuk a fürdőkádban, nehogy bebújjon valéahova, megrágjon valamit. Sokba kerül nagyon, de megéri tartani. Az egyiket, vagy ha van rá lehetőség mindkettőt ivartalanítsátok, ha nem akartok kisgörényeket. Sok sikert!
2010. szept. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Előbb felhívtam, de már elvitték őket :(

Pedig még csak tegnap jelent meg az újság. Olyan szomorú vagyok :(

2010. szept. 12. 18:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem egy kisgörény vár egy szerető gazdira. Nézelődj expressz.hu-n, vatera.hu-n, hirdetésekben. Csak találsz majd egy pici szőrgombócot. Sok szerencsét!
2010. szept. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nézelődni fogok, köszönöm aranyos vagy! :)
2010. szept. 12. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!