Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha görény...

Delfike86 kérdése:

Mit lehet tenni ha görény vagy nyest van a padlásunkon, mivel tudjuk őket elpusztítani?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
kutyaszőrt vagy kutyaszart kell állítólag a padlásra vinni,azt nagyon útálják és odébbállnak.
2011. jan. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, és mást lehet tenni esetleg,mert most a kis kutyánk fent van a padláson
2011. jan. 7. 11:45
 3/11 anonim ***** válasza:
A kutyaszörről már én is hallottam!
2011. jan. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én még nem halottam erről,de reménykedjünk benne hogy odébb áll mert meg ölni nincs szívem
2011. jan. 7. 11:48
 5/11 Platypus ***** válasza:

Nyest lesz,városban sokkal gyakoribb mint a görény.

Elpusztítani semmi értelme és még veszélyes is, mert lesz egy rothadó döglött nyestetek ki tudja hol eldugva. Meg kell oldani, hogy ne jusson be, mert ha egy hely szimpatikus a nyesteknek, akkor előbb utóbb lesz új hódító. Ha a ház mellett fák vannak, le kell vágni azokat az ágakat, amik a tető felé nyúlnak, az csatorna köré meg egy vízszintes valamit kell applikálni, hogy azon se másszon fel.


Lehet riasztani is, de egyik módszer sem túl hatásos hosszú távon. A kutyaszőr egyszer talán hat, de hamar megszokják. Léteznek egyéb büdös anyagok direkt erre, meg ultrahangos riasztók is.

2011. jan. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%

Miért zavar ha ott van?Nem tesz semmi kárt remélem és már annyira kipusztulóban vannak hogy a te helyedben örülnék !

Amúgy ha egyszer-kétszer éjszaka fölmész és zörögsz ott ahol szoktak játszani akkor elmennek mert nem szeretik ha zaklatják őket.Persze a patkány az más!

2011. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én is imádom őket, olyan kis cuki pofájuk van, de akkora ramazurit tudnak csapni éjjel, hogy elviselhetetlenek.

mintha egy hadsereg dübörögne a padláson. a férjem felment elemlámpával és fújtak rá, mint a cica.

aztán egy darab petróleumos rongyot vitt föl, attól-e vagy sem kiköltöztek a padlásról.

de lehet, hogy csak a szomszéd padlására:)) ugyanis a kakájukat látom reggelente a teraszunkon,fene a seggüket:))

2011. jan. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Tegyél fel egy rádiót és kapcsold be ,hogy állandóan szóljon attól el megy .Ez egy bevált recept
2011. jan. 14. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Rádióval már mi is elűztünk többet is. Aztán megtaláltuk, hogy hol jutnak be és be lett deszkázva, így már nincsenek vendégeink.
2011. jan. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
elűzni el lehet kutyaszőrrel tökéletesen (kutyakozmetikában lehet kérni) de egy idő után visszajönnek. A legjobb módszer Morzsi kutya, aki meg fogja és megöli őket :D
2011. jan. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!