Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Aki szereti az állatokat, a...

Aki szereti az állatokat, a galambokat is?

Figyelt kérdés
2022. máj. 17. 07:42
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem feltétlen.
2022. máj. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%

Én szeretném, ha nem lakna a szomszédomban egy galambtartó elmebeteg idióta.

Kb ronggyá szarták már a kertemet, az ürgét halál nem érdekli.

Van vagy 50 galambja, nem tudom, így kell-e tartani őket...

2022. máj. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
az állatszeretők/védők 95%-a csak a "szeretem" állatokat szereti(=kutya macska nyúl stb).. ez van.
2022. máj. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nincs bajom veluk, tavaly egy gyuruzott, kifaradt galambot elszallasoltam par napra, a volt tenyesztojet is megtalaltam, de azt mondtak engedjem el ha tud repulni es haza fog talalni.
2022. máj. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miért nem etted meg?
2022. máj. 17. 09:01
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem őket, ahogy minden mást is. De a többség sajnos tényleg csak a tipikus kis cuki állatokat szereti, de már egy ártalmatlan siklón, békán, vagy rosszabb esetben palota pincsinél nagyobb kutyán sem segítene.
2022. máj. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Felénk nagyon szép mintázatú galambok vannak, ahol lakom, fehér-szürke tarkák sokféle változatban. Néha szoktam őket fotózni. A lakásba berepülő poloskákat viszont utálom, hülyék, zajosak, nem hagynak aludni, büdösek.
2022. máj. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Igen, a galamb is finom, de csak a fiatal példányok fogyaszthatóak, utána már nagyon rágós, inas lesz a húsa órákig főzheted akkor sem lesz puha. Sokkal nehezebb vele dolgozni mint fácánnal. Ha jó készíted el elég ízletes, kicsit a gyöngytyúkra hasonlít az íze.
2022. máj. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kedvenc állatom, úgy elvagyok vele, nem bántom, még nem volt szerencsém galambot menteni de ha van szervezet aki átveszi segítek szívesen minden állaton.
2022. máj. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!