Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Más is van, aki Anyának, ill....

Más is van, aki Anyának, ill. Apának hívja magát a kutyusának, cicájának, mert úgy tekint rá(juk), mintha (ők is) a gyereke(i) lenné(nek)?

Figyelt kérdés

2022. máj. 26. 10:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
67%

Mindig is voltak kutyáim. Soha nem hívtam őket a gyerekeimnek,és magamat az anyjuknak. Ettől még odavagyok értük. De a kutyát szeretem bennük,nem valami képzeletbeli gyereket.

Van saját gyerekem. 39/nő

2022. máj. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
50%

#5:

Bocs, de ez már nagyon a beteges szint. :(

2022. máj. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

#12: Nem tudom, mit tartasz betegesnek ebben. Nem képzelek bele többet, részben poénból hívom így, de egyébként mindegyik háziállatomnak van legalább 10 különböző “hülyeneve”.

Fiatal huszonéves vagyok párkapcsolat és gyerek nélkül, de ha ez megnyugtat, én sem szeretném, ha ez örökké így maradna.

Nem “gyerekpótlékok” számomra a háziállataim, de ettől függetlenül szeretem és megbecsülöm őket.

2022. máj. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 HoneyBunny válasza:
100%
Mi is ezt csinaljuk itthon a 3 kutyaval. Nem ertem mi ebben olyan kiakaszto, szerintem vicces :D es tudom, hogy ezert majd nekem fognak esni az osanyak, de nagyon sokszor tenyleg olyanok, mint a gyerekek. Amikor faj valamilyuk es jonnek segitsegert, vagy amikor a parom megszidja valamelyiket, az meg egybol jon ide hozzam, hogy "jajj majd anya ugysem szid le". Szerintem tokre poen :D Nem gyerekpotlekok nalunk sem, mi nem is szeretnenk gyereket, eleg boven a kutyaneveles.
2022. máj. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam így mondani a kicsinyeimnek, hogy gyertek ide anyához. Nagyon szeretem őket és igen családtagok, de nem gyerekpótlék. Ha gyereket akarnék, akkor szülnék egyet, szóval semmi gyereket nem kompenzálok a cicáim által, egyszerűen nagyon szeretem őket.
2022. máj. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
87%

Csak azt nem értem,miért vaN mindenki lepontozva,aki azt meri írni,hogy ő nem így csinál. Ez megint egy olyan beugratós kérdés,amire igazából csak egy helyes válasz létezhet?

Na a lepontozóknak adok mégegy embert: nem zavar,ha valaki a saját állatával így bánik,amíg nem várja el tőlem ugyanezt. Én szeretem a helyén kezelni,tehát a gyerek az gyerek,a háziállat meg háziállat. Ahogy a gyerekkel se bánok kutyaként,úgy fordítva sem működik.

Ismét hangsúlyozom,hogy ez én vagyok,mindenkinek magánügye.

2022. máj. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom neki, hogy gyere a mamához, mégse gondolom a gyerekemnek. Ez totál természetes egy háziállat esetében.
2022. máj. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem tekintem őket a gyerekeimnek, inkább poénból hívjuk néha így magunkat, pl mikor vinnyog a macska hogy kaját kér párom szokta mondani hogy "ne hozzám gyere, anyáddal tárgyalj" vagy mikor a kanapén fekszenek megkérdezi hogy "apádat meg már ide se engeded?" de munkahelyen is max akkor "gyerekezünk" ha "a hülye fiam/lányom"ként utalunk rájuk.
2022. máj. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Igen. Nálunk is ez van. Folyton azt mondom a kutyámnak:

"Gyere ide anyához."

"Hozd vissza anyának."

2022. máj. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Nekem a tengerimalacom nem a gyerekem, hanem az öcsém

2022. jún. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!