Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Számotokra melyik állatnak a...

Számotokra melyik állatnak a legfélelmetesebb az üvöltése?

Figyelt kérdés

2022. jún. 4. 07:20
1 2
 1/11 Hanna S ***** válasza:
48%
Mivel nem hallottam még a föld minden állatának az üvöltését, így erre nem tudok válaszolni.
2022. jún. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Tazmán ördög
2022. jún. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
A denevér hangja.
2022. jún. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Van valami majomféle az őserdőkben, nem tudom milyen fajta, talán bőgőmajom, aminek az üvöltésétől frászt lehet kapni.
2022. jún. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Vörös bőgőmajom üvöltése: [link]
2022. jún. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Az anyukámnak.
2022. jún. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
tigris, szarvas, bölény, puma, varánusz
2022. jún. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, mikor és hol. Pl az elefánt trombitálásától nem félek, de azért ha sétálnék valahol, és egyszer csak felhangzana a hátam mögött pár méterre, akkor gyorsan kigyulladna rajtam a beszarásjelző lámpa :) De talán a farkasüvöltéstől rettegnék legjobban, ha élőben hallanám (a kutyáktól is fèlek).
2022. jún. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem Rudika üvöltése a legfélelmetesebb de Dolfié is eléggé az. De talán még durvább Nagrat hangja.
2022. jún. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 HoneyBunny válasza:

Azert a roka uvoltese sem semmi. Egyszer hallottam es azt hittem eppen egy not oltek meg, total be voltunk szarva a parommal. Teljesen ugy hangzott, mintha eppen a halalaba sikitana at magat egy no. Evekig fogalmam sem volt mi volt az a hang, aztan egyszer valaki itt az oldalon felvette ugyan azt a hangot es o is a valaszt kereste, akkor talaltam ra a megoldasra, hogy roka volt.

A kelta mitologiaban van a banshee, na annak lehetne kb. ilyen a hangja, amikor felsikit.

2022. jún. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!