Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nem sok egyedülállónak ennyi...

Nem sok egyedülállónak ennyi állat a lakásban? Sokan azt gondolják, pótléknak vannak vagy ennyire mániás vagyok.

Figyelt kérdés

Pedig nem is. Volt baratok volt macskás, akart egyet. Lett szerezve mellé mégegy ,mert durván játszott, így sokkal jobb lett. Én kutyát hoztam ,mert legalább kimozdít a lakásból, együtt megyünk mindenhova. De egyedül maradtam , macskák velem vannak és most munkahely váltás miatt kicsit kevesebb időt töltök velük. Kutyával is járok sétálni, azalatt sem otthon vagyok. Az sincs ,mint máshol, hogy tévét nézek és otthon ülök, mert az helyett van a séta, edzés. Otthon sokszor annyi a házimunka, hogy utánuk takarítok, etetek. Alig van olyan, hogy otthon ülök vagy fekszek az alváson kívül.

Ahol ketten vannak ,ott lényegesen többet tartózkodnak otthon , mert általában nem egyszerre érnek haza munkából vagy nem azok a maszkalós fajták. Macskás csoportban is rengeteget látom, hogy a tévé előtt ülnek vagy fekszenek, pihennek.Nalsm ilyen nincs. Akkor vagyok fixen egy helyben ,amikor 1 órán át heti 3x online nyelvtanfolyamozok tanárral. Különben házimunka van vagy csavargás, séta, dolgozni keszülődés, munka. Egy napból nem sok időm marad arra ,hogy bent ülök a lakásban és simogatom őket vagy játszok velük. Családot nem tudok látogatni, mert 2 napnál tovább nem maradtatok miattuk. Megvan hol tudok aludni ,így a másik felére a csaladnak idő sincs, főleg hogy mindig autót szereltünk.

Sajnálom a macskákat, de egyedül nekem sok az alig 50 m²-en. Almolok rendesen ,minőségi alom van,de így is van szag a lakásban. Míg ketten voltunk is én foglalkoztam velük, ő csak simogatta őket meg etette a kajajával, amit ők is szerettek. Mondjak le az edzésről és sétáljak kevesebbet a kutyaval ,hogy legyen időm rájuk?


2022. jún. 12. 08:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Esetleg megpróbálhatnád őket is sétáltatni.
2022. jún. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mikor ? Kutyával egyszerre nehéz lenne. Jobb lenne ha kijárósak lehetnének, boldogabbak lennének. Sajnos nem telik olyan albérletre, pedig ez lenne a megoldás.
2022. jún. 12. 08:57
 3/13 anonim ***** válasza:
Valóban pótléknak vannak, de az ember gyakran van úgy, hogy nem tudja (vagy nem akarja) megtalálni a megfelelő társas kapcsolatot és melléfog.
2022. jún. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem sok, mivel nincs rájuk időd. A macskákra jelentősen kevesebb időd jut mint a kutyára. Én vagy ezt tartanék vagy azt.

A macska is igényli a játékot, közösen együtt töltött időt.

2022. jún. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mivel egyszer volt egy rossz kapcsolatom, aki miatt majdnem utcára kerültem, a macskámat rokonoknak kellett adnom , így az életben nem akartam macskát. Főleg azért nem,mert lakáshoz köt nagyon és albérletbe nehéz velük menni. Most külföldön vagyok, itt jobban elfogadják, de egyedül élve a családot nem tudom látogatni, mert sietnem kell haza. Senki nincs,akit megbízhatnék, hogy jöjjön etetni és almolni.
2022. jún. 12. 09:41
 6/13 A kérdező kommentje:
Az én életem amúgy sem volt úgy berendezve, hogy itthon töltsem a nap nagy részét a munkán kívül. Előző macska kijárós volt,amit nem tarthattam meg. Úgy könnyebb volt.
2022. jún. 12. 09:43
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

Egyáltalán nem sok két macska meg egy kutya. Max NEKED sok(k).

Én 3 macska után almozok, meg 2 kutyám is van. Te csak hisztizel. Add el akkor a macskákat, vagy add oda valakinek.

És egyáltalán nincs büdös a lakásban, pedig sok rokon, barát jár felénk. Te csinálsz rosszul valamit. Esetleg beteg a macska, vese baja van, vagy nincs ivartalanítva.

2022. jún. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Te teljesen egyedül élsz utolsó? 47 m²-en?
2022. jún. 12. 11:22
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Mar az elozo kerdesednel is mondtuk, hogy keress nekik gazdat, mert gyulolod oket, ennek igy nincs ertelme.


Attol nem lesz jobb, hogy idejarsz sirni, bar azt sem tudom, hogy neked ez a tv-s dolog miert ragadt be ennyire, nem tudom miert elvaras bamulni azt a szart, ha macskaid vannak 🤣🤣🤣


Na mindegy. Szoval keress nekik gazdat, mas megoldas nincs.

2022. jún. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem gyűlölöm őket. Kedvem nincs itthon ülni jó időben vagy nem edzeni járni heti 4x,mert vannak macskám. Őket sajnálom, hogy egyedül maradtam velük és rajtam kívül nincs ,akivel még időt tölthetnek, amíg távol vagyok.
2022. jún. 12. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!