Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan tartsam szabadtartasban...

Hogyan tartsam szabadtartasban a nyulakat?

Figyelt kérdés
Nekem van 5 nyuszim és én mindig kiengedem reggel az udvarra őket de este beteszem a ketrecbe. De mikor este teszem be egyszerű nem állnak hogy megfogjam pedig simogatva vannak ismernek szeretnek de ilyenkor mit tegyek?

#nyúl #Szabadtartas #Medfogas
2022. júl. 5. 01:02
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Nem akarnak bemenni a ketrecbe. Szerintem ez ellen nem nagyon tudsz mit csinálni. :)


Az én nyulaim is szabadon élnek. Nekik ketrecük sincs. Melléképületben van berendezve egy szobájuk, illetve elkerítve az udvarból egy rész nekik. Nappal szabadon mászkálnak ki-be, éjszakára viszont becsukom őket, nehogy valami állat bántsa őket. Nagyon kedves nyulak, az egyik ha meglát, odarohan hozzám, de ilyenkor este utálnak. Nem akarnak bemenni, menekülnek, trükköznek, kergetőzünk egyet. Mikor sikerül őket beterelni, rendesen puffognak, morognak, dobbantanak, pukkadnak. Ez van. :)

2022. júl. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

Én nyuszikáim nem haragszanak mikor este be kell menjenek a házukba.Kérdező trükközni kell velük hogy be akarjanak menni.Én mindig úgy csinálom hogy étellel becsalom őket mivel amúgyis este vacsora idő van nekik.Az a komoly hogy már 1 éve így megy és már tudják hogy kaja idő van és várnak a házikó ajtajában hogy megkapják a vacsorájukat.Olyan aranyosak ilyenkor.Megállnak a két lábukon és várnak hogy most mi lesz:D

Étellel kell őket becsalni és egy idő után meg fogják szokni ezt a rendszert és nem fognak puffogni hogy be kell menni.Már kicsi koruk óta így van de bármikor erre rá lehet szoktatni mivel melyik nem szeret enni?:D

2022. júl. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ja és külön elkerített részen vannak mert nem minden szomszéd csinálja meg a kerítést és nem szeretném hogy a szomszéd kertjében landoljanak.

Szöktek már ki és akkor nagyon nehéz volt őket befogni de szerencsére a kerten belül maradtak mert időben észrevettem hogy kiszöktek.

2022. júl. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!