Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is szánalmasak-röh...

Szerintetek is szánalmasak-röhejesek a vadászok/hobbivadászok?

Figyelt kérdés
Mindnek ilyen igénytelen teste meg ruhája van aztán pózolnak a 200 kilós állatokkal, amiket messziről elbújva sikerült lelőni a számszeríjjal meg ilyen többnilliós fegyverekkel. Olyan nevetségesek nem? Pózolni a halott állattal. Nem állatvédő vagyok de annyira nevetségesek ezek, hogy valaminek hiszik amit csinálnak. Úgy megértem, ha egy állat veszélyeztet egy lakóövezetet, de ezek konkrétan verik magukat a semmire.

2022. júl. 6. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Én is így gondolom, de én állatvédő is vagyok. Gondolom most tömegesen lepontoznak majd...
2022. júl. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Igen.

és nem érdekel, ha lepontoznak a khm-khm, méretproblémás hobbivadászok.

2022. júl. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

A hobby-ból gyilkolászás az undorító.

A vadászkiállítás (már amit a TV-ben

és képeken láttam belőle) na az is

szánalmas és felesleges volt.

2022. júl. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

A normál vadászok nem ilyenek. Nekik fontos szerepük van, a vad sem szaprodhat el, a felesleget lövik ki.


Nekem ugyanilyen nevetségesek és szánalmasak a szelfiző népek az utcán, étteremben, wc-n, akárhol és mindenhol, aztán lövik fel ezt a qrva fontos közölnivalót (ja mégsem, a nagy semmit) az Instára meg akármelyik fosom le másik közösségi oldalra, ők is verik magukat a semmire, nem kell ehhez hobbivadásznak lenni.

2022. júl. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

#4 Totál egyetértek a hozzászólásoddal.

Talán csak a sok szelfiző nem gyilkolászik legalább.

(legfeljebb egymás közt a hülye kihívásaikkal)

2022. júl. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem a sportvadászatban, hogy mi ebben a kihívás? Várni a vadra vagy keresgélni, az nem is tudja hogy ott vagy, majd lelőni távcsöves puskával. Mitől számít ez teljesítménynek? Hogy az állat épp nem vett észre? Mondjuk én a horgászatot sem értem, mert az is egy teljesen szerencsére épülő tevékenység, egy alapból teljesen egyenlőtlen küzdelem.
2022. júl. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A vadászok nem. Szükség van rájuk.

A pózolós "vadászok" nem is igazi vadászok. És az orvvadászok sem.

2022. júl. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem is röhejesek, főleg a szafarin pózolók, de hát ez van. Az állományt így is úgy is gyérítenék, kilőnék az adott példányt. Így legalább a hülye pózer turistavadász egy valag pénzt otthagy amiből fizetni lehet a vadőröket, a park fenntartását, a helyi vadgazdálkodásban dolgozókat.

Mondjuk személyes véleményem, de a nyíllal való vadászat eléggé értelmetlen. Biztos jó adrenalinfokozó becserkészni, 30-50 méterre odalopakodni, de hidd el legalább ekkora mutatvány órákig szinte mozdulatlanul maradni, váltakozó oldalszélben, erős talajmenti turbulencia mellett 300-ról egyetlen pontos gerincvonalbeli lövést leadni egy mozgó vadra. Utóbbival azonnal leteríted, a nyílnál meg mehet utána a kísérőd megadni a kegyelemlövést.

2022. júl. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!