Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatokat tervezel a...

Milyen állatokat tervezel a jövőbe?

Figyelt kérdés
én ha elköltözöm viszem a kutyámat és veszek egy pézsmateknőst :)
2010. szept. 22. 18:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

csak tesómat : D


amúgy, van egy nerni pásztor kutyám, és két fehér kismacskám (:

2010. szept. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

előző vagyok ..


berni pásztor *

2010. szept. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
17 vagyok csak de ha önálló életem lesz akkor mindenképp szeretnék a mostani akváriumomnál (70l) egy minimum kétszer ekkorát, + kutyát ha a körülmények adottak.Más állat nem kell.
2010. szept. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Kutya: mudi, komondor

Macska

Vadászgörény

Afrikai szürkepapagáj

És szeretnék egy tanyát, ahol egyrészt hobbiból másrészt önellátásra tartanék állatokat: cigája juhot, kecskét, egy magyar tarka tehenet, mangalicát, baromfit, nyulat.

2010. szept. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én garnélákat fogok venni. :)
2010. szept. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én már elköltöztem és van egy nyuszim, ide még elfér egy achát csiga, egy egér, és esetleg pintyek, de jó lenne nekem is egy tanya, ahol lennének kacsák, tyúkok, birkák, és sok-sok nyúl is. meg ha lesz nagy kert akkor agarat szeretnék, meg egy vörös macskát a barátomnak.
2010. szept. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Kutyákat.

Na meg egy tanyát. De ellentétben az előttem szólókkal én tudom mit jelent egy tanya és mit jelent 365 napból 365-öt az állatokkal lenni....

2010. szept. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
21:18! És mégis mi a fenéből gondolod hogy az előted szólók ezt nem tudják és csak te értheted mit jelent állatot tartani?!
2010. szept. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Egérkolónia, továbbra is tartanék pár táncolóegeret, patkányokat, vennék egy kutyát (amint kiköltözök panelból kertesházba), páromnak szép nagy akváriumot, és gondolkodok egy papagájon.
2010. szept. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Pont ezen gondolkoztam pár napja...Legszívesebben tanya, és ló (egy lovaglásra+egy póni), németjuhász, törpemalac, vadászgöri, teknős, egy szép akvárium, csigák, vmi szép madár, tyúkok (nem levágásra). Persze logikusan belegondolva, ha összejönne, akkor ló, kutya, és egy akvárium gyönyörű halakkal, mert azért nem tudnék 24 órából 24et az állatokkal tölteni, és ennyi állatnak tudnám csak megadni a kellő törődést.
2010. szept. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!