Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kit szeret, aki nem szereti...

Kit szeret, aki nem szereti az állatokat? Hogy lehet nem szeretni őket?

Figyelt kérdés

Azért jutott eszembe a kérdés, mert ma egy rendezvényen voltam, ahol nagyon sok ember volt. Egy kiskutya elkóborolt a gazdáitól és ott járkált a tömegben. Szegény nagyon meg volt ijedve. Páran bele is rúgtak szegénykébe, annyira sajnáltam....

De például a tesóm sem szereti az állatokat, meg az ismeretségi körömben is sokan vannak, akik ugyanígy vannak ezzel. Többek között a legjobb barátnőm is, aki egyenesen undorodik az állatoktól. Én viszont amióta az eszemet tudom, imádom az állatokat és nem értem, hogy nem tudja sok ember szeretni őket, hiszen ők akkor is szeretnek minket, ha mi nem szeretjük őket, önzetlenek, szeretetreméltóak...


2011. aug. 20. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom az állatokat. Mindenféle állatom van és ha kell be is fogadok. Kutyák, macskák, hörcsögök, papagájok, skorpiók, pintyek, halak stb... Ha valaki nem szereti, azt el tudom fogadni, de ha valaki bántja az állatokat azt nem tudom elviselni. Ha valami paraszt előttem rúgna bele egy kutyába, biztosan megtaposnám. Ilyen emberek gyávák, állatokkal keménykednek máskor meghúzzák magukat...szánalmasak.
2011. aug. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokan vannak akik nem szeretik az állatokat,de a növényeket igen..Attól még normálisak.

Te is csak az édike állatokra gondolsz amikor azt mondod hogy szereted őket..ugye??

Vagy szereted a poloskát? pókokat? krokodilt?

denevért? százlábút?? Mert ezek is állatok ám..

2011. aug. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Abban igazad van, hogy a szúnyogokért, pókokért legyekért, stb...nem rajongok, de bármilyen hihetetlennek tűnik, nem ölöm meg őket. Elég fura dolog ez, mondták már páran, de nem tudnám bántani még őket sem...=)

Köszi a válaszokat!

2011. aug. 20. 23:27
 4/7 anonim válasza:

"Én imádom az állatokat. Mindenféle állatom van és ha kell be is fogadok. Kutyák, macskák, hörcsögök, papagájok, skorpiók, pintyek, halak stb..."


És a meztelen csigák, fülbemászókat,fátyolkákat,imádkozó sáskákat nem fogadnád be? :)


Elég sokan nem szeretik az állatokat, van amelyik unaloműzés gyanánt kínozza is őket.Tarkón lőni az ilyeneket.

2011. aug. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: Tudod, most itt nem a legyekről meg egyéb rovarokról van szó első sorban. De ha nem kell, azokat sem bántom. Az meg, aki ezen élvezkedik, hogy kínozza őket, az egy elég szánalmas, gyatra féreg.
2011. aug. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez most olyan, hogy befogadnál-e egy tigrist:D Se a szöcske se a póknem való a házba, szóval egyértelmű hogy csak kutyákat, macskákat fogad be. Én is szeretem az állatokat mert nem olyan köcsögök mint az emberek..
2011. aug. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azzal nincs semmi baj, ha valaki nem szereti az állatokat, mert nem vagyunk egyformák. (én személy szerint imádom őket)

Az, hogy nem szereti őket valaki, nem jelenti azt, hogy bántja is az állatokat. (Pl.: keresztanyám nem kedveli őket, de sajnálja, ha azt olvassa/látja a hírek között, hogy kínoztak egyet)


Ha viszont kínozza őket, akkor megvetendő...

2011. aug. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!