Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor, mikor ilyen áztató...

Ilyenkor, mikor ilyen áztató nagyobb esők vannak, parkos részeken ti is szoktatok gilisztaszagot érezni?

Figyelt kérdés
2022. szept. 26. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Giliszta szag????🤔
2022. szept. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, sejtettem, hogy valaki megkérdezi. :) Ilyen nagyon jellegzetes, mással össze nem keverhető bűzös szag, ami csak ekkor és ilyen helyeken érezhető. Hallottam már "csigaszagként" is emlegetni.
2022. szept. 26. 09:42
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehet-esetleg-hogy amit érzel az kutyaszar szag?Parkokban nagy eséllyel találni otthagyott végterméket amik elázva szétesve bűzölögnek.A gilisztának max annyi szaga van mint a földnek amit átdolgoz magán-a föld pedig nem büdös.
2022. szept. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehet.
2022. szept. 26. 12:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Én azt halszagnak hívom, és rengetegszer érzem nagy eső után, nagyon érzékeny rá az orrom.
2022. szept. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Halra is emlékeztet, igen. Akkor ez végül is a kutyaürülék szaga? Csak azért furcsa mert nálunk enyhén néha a kertben is érzem, pedig sose volt kutyánk. Vagy lehet hogy egér, sün, nyest, bármi más kakál oda valahova és annak a szaga?

Régebben horgásztam. Az elpusztult és dobozban érlelődő gilisztáknak is hasonló szaguk volt.

2022. szept. 26. 13:03
 7/8 Avair2010 ***** válasza:
Kutyáé lehet, vagy szegény csigákat végzeték ki a helyi rosszgyerekek... Én bármennyi gilisztát is szedtem ki anno a tyúkoknak, egyik se volt büdös (a földnek több szaga lehetett, mint a gilisztának), azonban "rögbi meccset" játszott miatta az 5 tyúk, vagyis ezek szerint ínyenc falat. Egy módon tutira rohadt büdössé válhat: ha befogod őket befőttes üvegbe, és vízben áztatod, amig bomlásnak nem indulnak, vagy csak a a lezárt üvegben tárolod őket -ahogy a gyerekek csinálták itt, csak ők rovarokkal tették.
2022. szept. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én éreztem már. Valahogy a gilisztákkal kapcsolatos, amik ilyenkor feljönnek a föld alól, és kúsznak az utcán.

Azokkal mi lesz ilyenkor? Elpusztulnak vagy vissza tudnak bújni a föld alá?

2022. nov. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!