Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha tegnap délelőtt óta nem...

Ha tegnap délelőtt óta nem válaszolt az emailre az állatorvos, már nem is fog?

Figyelt kérdés
Ivartalanításra szerettem volna időpontot kérni.

2022. nov. 8. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hívd inkább fel. Egy időpontkérést pont egyszerűbb telefonon elintézni. E-Mail inkább olyasmikre jó, ahol valószínűleg át kell gondolnia vagy utána kell néznie a válasznak.
2022. nov. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát...én 1x felhívtam egy állatdokit időpont kéréshez, erre le lettem konkrétan b*szva, hogy időpontot e-mailben lehet kérni, úgyhogy legyek szíves azt használni.
2022. nov. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Először azt gondoltam, társkereső alkalmazáson írtál neki, mert randizni akarsz vele. Aztán mikor olvastam, hogy ivartalanítást akarsz, egy kicsit meghökkentem, de manapság már sok furcsa dolog megtörténik a párkapcsolatokban. :-)


Komolyra fordítva a szót:

Ha nem írta direkt, hogy e-mailben kell időpontot kérni, akkor inkább hívd fel. Egyszerűbb, azonnal halljátok egymást és megtudod, mikorra kapsz időpontot.

2022. nov. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!