Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mivel kössem le magam?

Mivel kössem le magam?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 10:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

És mért ebben a témakörben kérdezed? :)

Olvass,netezz,nézz valami filmet,hívj föl valakit akivel már régen beszéltél,vagy írj neki levelet,sétálj,sportolj aludj egyet. :)

2010. szept. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Válaszolj a kérdésekre! :)
2010. szept. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Meg néha a bannerekre is kattinthatsz, ha pedig vki lefikáz akkor csoki aztán maszti :D
2010. szept. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

:(ajj véletlenül ide raktam be, de nagyon aranyosak vagytok, h válaszoltatok...

párommal együtt élünk...mindenhova együtt megyünk...több, egymást követő napot még nem tölöttünk külön, de most elkellett mennie pár napra..... úgy voltam vele, h közös jövőnket alapozza meg ezzel a pár nap távolléttel, (tovább képzés) és amúgy is a suli leköti a figyelmemet...nahde lebetegedtem már vagy négy napja lázban, diói mandulákkal, égő torokkal fetrengek jobb oldalamról a balra.....köszönöm a válaszokat...lehet, hogy megtanulok hímezni, vagy kötni....

2010. szept. 29. 10:48
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Behozod a kamrából a kötelet.Csak vigyázz nehogy összekeverd a lekötnit és a felkötnit.Nehogy azzal kösd le magad,hogy felkötöd magad.Bár utána már nem kell lekötnöd magad.
2010. szept. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

ohjajajajajjajjjj:D

hát csaknem csaknem:D

de azért köszönöm, egy kis mosolyt sikerült az arcomra csalni ezzel:)

2010. szept. 29. 10:53
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

szia! nézz receptes oldalakat és lehet, hogy kedved támad valami főzöcskéhez, vagy sütéshez.

ja és jobbulást.

üdv.

2010. szept. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

huu...ez nagyon jó ötlet..vagy kinézek valami finomság receptet, mire megjön szerelmem, és meglepem vele:)

köszönöm szépen!:)

2010. szept. 29. 11:29
 9/12 anonim ***** válasza:

na látod, működésbe hoztalak:))sok sikert és méegyszer jobbulást.

pusz

2010. szept. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

igen, és valóban jólesik, h nem undok tippeket, válaszokat kaptam, mert eléggé megvisel így egyszerre minden..

mégegyszer nagyon szépen köszönöm:)

2010. szept. 29. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!