Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyi idö után tanultatok...

Mennyi idö után tanultatok meg ugratni?

Figyelt kérdés

én már 5 éve lovagolok 15 éves vagyok ezelötti lovardából azért jöttem el mert mindenkivel lassan haladnak .. 4 év alatt csak ügetni tanultam -.- elég unalmas volt .. :/

aztán átmentem egy másikba ott 2 hét alatt már vágtáztam :) de már szeretnék versenyre is menni szoval arra lennék kiváncsi hogy mennyi idö után tanultatok meg ugratni?


2010. okt. 2. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
1 month and has been practiced for the 1st jumps :)
2010. okt. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magyarul 1 hónap alatt.
2010. okt. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

webforditon leforditottam :) köszi .


valami jó lovasruházatos oldalt tudtok mondani ? ahol tudok lovas ruhát rendelni ?

2010. okt. 2. 16:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Beírod googlebe h lovasbolt és kidob egy csomót, aminek van online webáruháza. De a lovasruha is olyan mint a többi, érdemes felpróbálni, megnézni magadon, szóval inkább személyesen menj el egy lovasboltba. Én a múltkor csizmát próbáltam és mondták, hogy nekem nem jó a "szabvány" méret (bokában, vádliban nem volt elég szűk, rövid volt a szára) és ezért jobban járok ha csináltatok.


Az ugratás meg tőled és az oktatótól, na meg a lótól is függ. Sokat kell kijárni, az elején cavalettizni, aztán kisebb ugrások, majd jöhetnek a nagyobbak.

Az előző loviban akkor szépen lehúztak, ha 4 évig csak ügettél:S Jól tetted, hogy eljöttél.

2010. okt. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Legolcsóbb, de jó: dechatlon

Amúgy van még: Horze, Nagylovas, klp stb.

2010. okt. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hát igen elég uncsi volt 4 évig ügetni . és mindenkivel kiabáltam is -.-

hát én a tattini-t lestem igen jó cuccok vannak :D de onan nem tudok rendelni mert nem magyar

2010. okt. 3. 06:58
 7/7 anonim ***** válasza:

sztem tattini-t nem annyira érdemes. inkább a horze-t nézegesd (lovasplaza.hu) meg a decathlont, az olcsó meg jó is.

amúgy én fél év lovaglás után már ugratgattam, de csak 3 év után kezdem versenyezni. kell annyi idő hozzá: tudod.. kell a rutin, meg addigra valamelyest összetudod lovagolni a lovat.. szóval versenyképes állapotba kell tudodnod hozni. Azt meg nem két nap alatt tanulod meg ;)

Kitartás, és sok sikert :)

2010. nov. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!