Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mitől van ez? [Kérdésed túl...

Mitől van ez? [Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú]

Figyelt kérdés
Mostanában a szúnyogok, szitakötők és lepkék annyira megváltoztak...A szúnyogcsípések kisebbek lettek, középen egy nagy dudorral, és be is sebesednek. A szitakötők kétszer hosszabbak és vastagabbak, olyanok mint a mini helikopterek. A lepkék nem hogy elrepülnek ha közelítesz, de egyenesen rádszállnak...
2010. okt. 4. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
A Jelek című filmben is minden úgy kezdődött, hogy furcsán viselkedtek az állatok... Na, megyek bedeszkázni az ablakomat.
2010. okt. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem is össze csípkedtek ezek a szúnyog állatok,és nekem viszket,dudoros,és piros sebes is,meg vérzik annyira vakarom:(el nem tudtam képzelni,hogy milyen csípés lehet ez...de rájöttem
2010. okt. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
attól van, hogy permetezik a szúnyogokat azzal a sok sz@rral, amitől elvileg elpusztulnak. csakhogy rengeteg nem pusztul el, hanem magába szívja a vegyszert és ettől van, hogy olyan rondák a csípések! Bátyámnak az egész vádlija lila és barna véraláfutásos lett egy csípéstől. A kórházban kiröhögték, másik helyen meg mondták, hogy nagy baj is lehetett volna belőle
2010. okt. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
asszem tegnap volt a tv-be, hogy már 7-8 ember meghalt szunyogcsípésbe, mert terjesztenek valami sz*rt.
2010. okt. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ami hosszabb és vastagabb az acsa, ami kisebb és vékony az szitakötő. Ez eddig is, mindig is így volt:

[link]

-ez szitakötő

[link]

-ez acsa

A lepkék évezredek óta a hőmérséklet szerint változóan mozognak-hidegben lelassulnak. Ősz van, és évezredek óta ősszel hidegebb lesz, kevesebbet süt a nap és többet fúj a hideg szél-így a lepkék lelassultak.

A szúnyogcsípés csak azért sebesedik ki (nem be, ahogy írtad) mert elvakartad. És azért mert azok csípnek meg amik túlélték a szúnyogirtást és irritálja a bőrödet a vegyszermaradvány.

Ennyi a magyarázat.

2010. okt. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!