Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot lenne érdemes...

Milyen állatot lenne érdemes tenyészteni? (kérdésed túl rövid, magyarázatod túl hosszú)

Figyelt kérdés
Szeretnék tenyészteni valamilyen állatot, őszintén kellene egy kis zsebpénz + imádom. Anyukám díjnyertes skótokat és uszkárokat tenyésztett. Persze én valami kis helyigényű, kicsi állatra gondoltam, amit el is lehet adni (nem kell rá hónapokat várni) , és azért pénzt is keresek belőle. Természetesen nem csak a pénzért csinálnám, hobbiból itthon bettákat guppikat tenyésztek, őket csak elajándékozom. Bármi jöhet, hal ,hüllő, emlős. Nem irtózom semmitől! (Volt patkányom is) 15/L

2011. okt. 28. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Őszinte leszek: szerintem várnod kéne vele... Nem tudom, hogy biztos el tudod-e adni, mert ha nem, akkor inkább véletlenül se csináld!! Mert ebből vannak a kóbor állatok! De ha biztos vagy a dolgodba, akkor valami kisállatot ajánlok (pl.: tengeri-malac, vagy molly-hal mert az elevenszülő, de szerintem megpróbálhatod a teknőst is.) Ha el is tudod adni/ajándékozni, akkor lenne a legjobb!! És addig ne kezdj bele, amíg nincs elég helyed, élelmed, meg minden ami ehhez kell!! Ezt csak a biztonság nevében írom, de lehet hogy már tudod.


Remélem segítettem: Viki

2011. okt. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!