Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A szobámban nincs nagy hely a...

A szobámban nincs nagy hely a cicámnak. Ebben szeretnék segítséget kérni hogy plussz macskabútorokkal lehet e neki segíteni hogy úgymond szabadabbnak érezze magát?

Figyelt kérdés

Szüleim nem szeretik ki nem mehet sétálni szoktam vinni.


A macskabútor alatt gondolok macskakaparóra egy nagyobb méretűre vagy bármire amivel jót teszek neki.


Légyszi ne azt írjátok hogy engedjem el mert az szerintem csunya dolog.

Oda adni meg környezetemben senkinek nem tudom illetve szerintem rossz dolog hogy magamhoz szokatom aztán meg eldobnám


2023. ápr. 22. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
13%

Valamivel jobb lesz neki, de ugyanolyan kicsi helyen fog nyonorogni. Sőt, még kisebb helyen, hiszen a macskabútor is foglal helyet. Gobdolom falra felfúrható bútorokat meg biztos nem fognak neked engedni.

A szüleidnek kellene hogy legyen annyi esze, hogy keresnek szerencsétlen macskának egy jó helyet. Ez állatkínzas, amit művelsz.

Tartsál hörcsögöt vagy valami pici állatot.

2023. ápr. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

[link]


A falra szerelt polcrendszer nézelődő kosarakkal megnövelné a bejárható területet. Persze, ha partnerek ebben a szüleid.

2023. ápr. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Majd pont azt fogják engedni az anyjaék hogy szétbaxxa a falat
2023. ápr. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaz.
2023. ápr. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!