Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Megfog halnia hörcsögöm?

Megfog halnia hörcsögöm?

Figyelt kérdés
van egy kis dzsungelária hörcsögöm.Ma még futkosott de délutánra össze görnyedve találtam rá de még lélegzik és mozog egy helyben. Etetve rendesen volt, Táp alma répa minden héten új alom (egyetlen kis kedvenc) Nem akarok még elásni vagy kidobni, mivel még mozog nagyon aggódok érte segítsetek!!

#hörcsög #dzsungeláriai
2014. ápr. 30. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha elmúlt 1-2 éves,akkor igen.
2014. ápr. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Game over :/

enyém is igy járt kb :)

2014. ápr. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 gomzoli ***** válasza:
Hát szegény jószágnak csak maximum 2 év élet adatik meg. Nem élnek tovább ennél. Valószínűleg eljött szegénykének az ideje.
2014. ápr. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 dododen válasza:

Nagyon sajnálom hogy ezt kell mondanom,de valószínű hogy meg fog történni a rossz dolog. :((((((

Az én hörimmel is ez volt.Egy nap úgy találtam hogy nem mozgott és rezegett.El vittük orvoshoz és nem mondtak jót. :(

2014. ápr. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtortenik a legrosszabb se dobd ki :( Temesd el ot.
2014. ápr. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy pár hónapja vettem és fogalmam sincs hogy mióta él szegény. Még nem merem kidobni hátha feléled (remény) :( Köszönöm hogy írtatok!
2014. ápr. 30. 20:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor vidd el allatorvoshoz!!
2014. máj. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Még jó,hogy nem akarod elásni élve.....

Tényleg el kéne vinni dokihoz,talán még segíteni is tudna rajta.Nem biztos,hogy öreg,lehet épp beteg is.

2014. máj. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Anyukámnak egy ismerősének volt egy hörcsöge és ő is átment egyszer ezen a korszakon és 7 évig élt.De persze lehet hogy a tiédell teljesen más a hejzet de azért ORVOS GYORSAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. máj. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szegénykém elpusztult. Elástam.. Másnapra teljesen össze húzódott a pici teste és büdös volt.. kénytelen voltam.
2014. máj. 3. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!