Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan nyerhetem el a bizalmát...

Hogyan nyerhetem el a bizalmát és szeretetét?

Figyelt kérdés
Tegnap megmentettem egy shetland pónit, 6 hónapos, gyönyörű csikó. A gazdái verték a csikó szüleit is lapáttal, én meg szépen megvettem a kicsit. Sajnos a szüleire már nincs pénzem... Szegénykém nagyon fél, minden érintéstől retteg, pedig mi nagyon óvatosan közelítünk felé. Ma elértem, hogy nyalogatta a kezem:) Egyébként két nagyobb csikóval van egy ólban.
2010. okt. 9. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyomni kell neki egy pozitív megerősítéses tréninget.
2010. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bocsi nem ide tartozik: UGYE FELJELENTETTÉTEK AZOKAT A BARMOKAT AKIK VERIK A PÓNIKAT?

Kiakadtam kicsit:S

2010. okt. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Természetesen igen, megindult az eljárás. Gondolom én. A mai bürökrácia mellett én már mindent elképzelhetőnek találok...
2010. okt. 9. 20:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát igen én is ettől tartok:s istenem, remélem nincsenek olyan kapcsolataik, hogy a végén el se veszik tőlük a pacikat..

Roh@dék szemét férgek...


Amúgy a kérdésre válaszolva, szerintem nagyon nagyon sok időt tölts most vele. Simogasd, etetgesd kézből, beszélj hozzá halkan és kedvesen.

Nekem ez bevállt: 3cicám van, az egyik egy nagyon bújós cica, de még régebben észrevettük, hogy hamar elszalad ha egy kicsit is hangos zörejt hall, vagy ha nyújtjuk felé a kezünket és rájöttünk hogy biztos valahol megverték/dobálták. Én ezt csináltam vele és azóta szinte ugyanaz a kedves cica, ráadásul épp itt ül az ölembe és kreszezik velem:) (a könnyen ijedés megmaradt még nála..az ellen nem tudsz majd mit tenni te se)

2010. okt. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most mindenki körülötte ugrál:) Nagyon sokat beszélünk hozzá, simizzük, ma elfogadta a kocka cukrot is:)) Tegnap még nem... Annyi biztos, hogy nagyon szeretjük, és ezt szerintem ő is érzi. :)
2010. okt. 9. 21:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon helyes!:) Ennél jobb helyen nem is lehetne szegénykém. Vigyázzatok rá nagyon, és dobj neki egy puszit a nevemben;)

Jó pacizást!:)

2010. okt. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, és átadom neki:) Ma már kommunikált is velem:)) Beléptem, és amint a két nagy köszönt, ő is nyerített nekem:)) Nagyon szeretem:))
2010. okt. 10. 13:14
 8/8 WHISKEY11 válasza:

Nagyon kedwes wolt tőled hogy megszabadítottad!

bárcsak a szülei is megmenekültek wolna...

az a legjobb megoldás ha répát adsz neki és közben megpróbálod simogatni nálam ez bejött egy kis farkaskutyinál.... xĐ de lehet összefüggés....

2010. okt. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!