Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kaphatom vissza kutyámn...

Hogyan kaphatom vissza kutyámnak az igazi szeretetét?

Figyelt kérdés

Pár éve kaptam karácsonyra egy shar-pei kiskutyát és nagyon szeretem és most jött hozzánk egy másik kiskutya és azt hiszem hogy a kutyám már nem szeret úgy ahogy régen mert hogy egy kicsit foglalkozom a másik kutyával is.

Mit csináljak?


2011. júl. 3. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Mint kettőt ugyanúgy kell szeretgetned, simogatnod. Most már a falkádban van még egy kutyus, ha te vagy a falkavezér akkor mind kettő szeret. A National Geographic Channelen megy: A csodálatos kutyadoki. Itt kinézheted, hogy mikor megy: [link]
2011. júl. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
örülj neki hogy nem gondolkozik ilyen f@szságokon min te
2011. júl. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztosíthatlak róla, hogy a kutyádnak nem jut eszébe ilyesmi. Ne gondolj úgy a kutyára, mintha ember lenne, mert nem az és nem is gondolkodik úgy, mint egy ember. Bánj vele kutyaként, az számára a legnagyobb jutalom. A Kutyadoki nézése remek ötlet!
2011. júl. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. júl. 3. 16:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem értek egyet azzal, hogy mindegyikkel ugyanúgy foglalkozz. A kutyák falkában élnek. Nem féltékenyek, mert arra az emberek képesek. Azért viselkednek furán ha másik kutya jön, mert alapvetően egy új kutyával többet foglalkozik az ember, és ezt a másik kutya nem érti, hisz ő a dominánsabb. Általában az idősebb és az előbb érkezett kutya van följebb a rangsorban. Ami persze később megváltozhat. Szerintem ezt figyelembe kell venni és mindig a dominánsabb kutyát kell előnyben részesíteni. Tehát neki adsz előbb enni, előbb simogatod, előbb vele gyakorolsz stb. Természetesen elsőként azt kell elérni, hogy mindkét kutyának te legyél a falkavezére. Ha ez megvan, akkor a dominánsabb kutya is elfogadja, hogyha te épp úgy döntesz, a másik kap valamiből többet. Én így foglalkozom a kutyáimmal, és sosem volt velük gond.
2011. júl. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!