Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egerek kiírtására milyen...

Egerek kiírtására milyen bevált módszert ismertek?

Figyelt kérdés
Nagyon elszaporodtak a házban, kamrában, mindent megrágnak.

2023. jún. 5. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
A legjobb egérírtó a Felis silvestris catus. Könnyen beszerezhető, nem kerül sokba, és hosszú évekre megoldja a problémát.
2023. jún. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Egy par macska: tobb evezredes bevalt modszer. Eloszor kiirtja, aztan tavol tartja a tovabbiakat.
2023. jún. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 scamdemic ***** válasza:
69%

Rövid i-set.

[link]

2023. jún. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk a macska dolog nem vált be. Kettő is van. Ráadásul nem lehet kirakni miattuk mérget, ragasztót, és amilyen lököttek még a fogóba is belemancsolnának. Gazdaboltban vettem dobozzá alakítható ragacsot, elméletileg a macska nem ragad bele. Oké az egyik nem teljesen százas, már próbálgatja a lehetőségeket, de nem az esze miatt van velünk.


Régen volt egy macskánk, aki megfogta ugyan az egeret, de el is hányta magát, illetve egy ismerős macskája szabályosan rettegett az egerektől.

2023. jún. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon egyszeru elzarsz mindent ami eheto, es az egerek is elfognak tunni. Minden mas csaktuneti kezeles
2023. jún. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Vödrös csapdda

https://www.youtube.com/watch?v=pHwvVPT202Y

Bármilyen billenős tetős megoldás működik, össze lehet rakni otthon.

A vödörbe lehet rakni vizet hogy belefuljanak.

2023. jún. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 NTBS ***** válasza:
78%
Macska, de csak, ha nincs túltáplálva.
2023. jún. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a pajtában szaporodtak el nagyon, pont kapóra jött hogy felénk van 4-5 gazdátlan kóbor macska.


Macskatáppal ideszoktattam őket, és nyitva hagytam nekik a pajta ajtaját.


Most már csak heti egy-két alkalommal kapnak egy kevéske tápot és azt is a pajtába.

Szépen be is szoktak oda.

Azóta nem nagyon látok bent egeret pedig korábban rengeteg volt!

2023. jún. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem "írtás", hanem irtás. Rövid i. Egyszerűen nem tudom felfogni, miért írja mindenki hosszúval, amikor még mondani is röviddel mondjuk. Érthetetlen. Felfoghatatlan.
2023. jún. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!