Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A nőstény állatok mindig...

Balasa Bence kérdése:

A nőstény állatok mindig könnyebben kezelhetőek?

Figyelt kérdés

A házi és haszonállatokra gondolok:


Kutya:

A kanoknál mindig megvan a dominancia, ezért nehezebb velük bánni.


Macska:

Volt egy gyönyörű, hátán fekete, hasán fehér kandúr macskánk, a csajozás okozta a vesztét. Őt nem tudtuk elvinni ivartalanítani, minden este egyre rosszabb állapotban tért haza.


Ló: egy kanca és egy csődör nem tartható nyugodtan egy istállóban.


Marha



#állat #szarvasmarha #kutya, macska, ló #állatviselkedés
2023. jún. 11. 19:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Hím macskám sokkal nyugodtabb mint a nőstény.Kan kutyám van és nem vettem észre azt hogy másabb lenne mint a nőstény.
2023. jún. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Kutyáknál én egyéni eltéréseket látok. Sok múlik azon, hogy ivaros vagy ivartalan, ha ivartalan, akkor mikor lett ivartalanítva, mennyire rögzültek viselkedésminták, hogyan nevelik, honnan van a kutya, mentettek esetén milyen az előélete, van-e valami genetikai probléma, ami befolyással van az idegrendszerére, mennyi idős, idősebb kutyák hajlamosak rigolyásabbak lenni, fiatalabbak jobban pörögnek, emiatt kevésbé zavaró számukra a hasonló viselkedés, az idősebbek már kevésbé tűrik a túl sok energiát, ezért hamarabb odamordulnak a hevesebb viselkedésre, befolyásolja adott esetben sérülés, betegség is.
2023. jún. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
18%
az embernél biztos nem :)
2023. jún. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Ez inkább ,,egyéniség,, kérdése.
2023. jún. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Megjelent néhány f fej az elején, de sok jó választ is kaptam a kérdésemre, köszönöm szépen.
2023. jún. 12. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!