Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A szomszédom kis helyen tart...

A szomszédom kis helyen tart rengeteg baromfit!Nem takarít alóluk és a saját ürülékük iszapjában totyognak förtelmes bűzt árasztva! Köteles vagyok tűrni??

Figyelt kérdés
A szomszédom kis helyen tart rengeteg baromfit!Nem takarít alóluk és a saját ürülékük iszapjában totyognak förtelmes bűzt árasztva!Szóltam neki de azt mondta semmi közöm hozzá mit tart az udvarába!! Hova tudnék fordulni ,hogy megszüntesse ezt a förtelmet?
2023. jún. 15. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Remélem nem a baromfiudvarral van a gondod, csak a körülményekkel. A helyi jegyzőhöz kell fordulnod.
2023. jún. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jegyző lesz4rja

Nébihnek kell írni. Az én ganajtúró szomszédjaimhoz 2 napon belül kijöttek.

2023. jún. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
86%
Először nézz utána, hogy mennyi baromfit lehet tartani, itt ahol én lakok limitálva van, de a város egyes részein 0 db-t lehet tartani. Lehet, hogy ezért is fel tudod jelenteni, de úgy tűnik, hogy nem megfelelő körülmények között tartja őket vagy te vagy túl finnyás vagy túl ideges a baromfik miatt.
2023. jún. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
2-es, ha írásos panaszt teszel, nem szarhatja le!
2023. jún. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4, írásos panaszt tettem és lesz4rta. Nem válaszolt. Bármilyen ügyben írunk a jegyzőnek, semmire sem válaszol. Nagy ívben lesz4r mindent. Több ismerősöm is írt már különféle ügyekben.
2023. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
5-ös, Akkor ideje jelenteni ugyanis neki is van felettese. Azt hiszem a kormányhivatalnál mehet a panasz a jegyző ellen is.
2023. jún. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Írásos panaszt tettünk, kijött, ránézett 1 perc, visszament a hivatalba, ennyi volt. :D
2023. jún. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
3/7 A kérdésben leírtam a valóságot! Nekem is van baromfi meg több háziállat de a körülmények feltételek biztosítva vannak Az a baj,hogy évek kis helyen tart sokat nem takarítja a helyüket és a felgyülemlett ürülékük főleg eső után szörnyű állapotokat mutatnak!!
2023. jún. 19. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!