Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az állatok miért eszik meg a...

Az állatok miért eszik meg a saját kakijukat?

Figyelt kérdés
2022. júl. 30. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
A legtöbb állat nem eszi meg. Kutyáknál előfordul, mert némelyik eledelben olyan adalékanyagok vannak, amik még az emésztőrendszeren való áthaladás után is vonzóak a számukra.
2022. júl. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem macskáim vannak idestova 20 éve, de nem láttam még ilyet. Azt viszont igen, amikor a kismacska "összecsinálta" magát, az anyamacska lenyalogatta róla, hogy megtisztítsa.
2022. júl. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vitamin hiány lehet pl.
2022. júl. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Kutyadolog.


Egyébként kutyák és más állatok is seggüket (ha szaros akkor is) , golyóikat, pélót is nyalogatják. Nagy kaland.

2022. júl. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2es, anyacica a piciket azért is tisztítják meg, mert sokáig ők ingerlik őket pisilésre, kakilásra, anélkül nem tudnak.
2022. júl. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5: Pontosan így van. Esetemben nekünk kellett ezt megtenni nedves papírzsebkendővel, mert nem az a macska fialta (talált kiscica volt), de a többit szerencsére már "intézte".
2022. júl. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy a kutya rosszul emészti meg azt az adott ételt, és az ürülékben emiatt maradnak étvágygerjesztő maradékok, és azért eszi meg. Ez így lehet hülyeségnek tűnik, de már több kutyákkal foglalkozó könyvben olvastam erről.
2022. júl. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!