Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hová fordulhatok ha az állator...

Hová fordulhatok ha az állatorvos elvesztette a macskám?

Figyelt kérdés

Ivartalanításra vittem reggel. Délután amikor mentem vissza érte mondta az orvos, hogy kiszökött a hordozójából.

A hordozóból csak úgy tudott kiszökni, hogy nem volt rendesen bezárva az ajtaja.


Kerestem sokat a macskát de hiába.

Veletek történt már hasonló?

Arra is gondoltam, hogy elpuszzult a macska műtét közben de még is azt hazudja az orvos, hogy elszökött.


2023. jún. 18. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
ez nagyon durva, sajnálom! :(
2023. jún. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Hát én feljelenteném. Mit tudom én, gondatlanság vádjával. A rendszerben ott van a tel.szám. Kiabálnék, hogy miért nem hívott azonnal.


De ha nem lehet igazán hivatalosan, keresztbe tennék neki azzal, és egyúttal megóvnám jövendő potenciális ügyfeleit azáltal, hogy face csoportokban kiírnám a sztorit. Kerüljék el messzire. Vagy az ablak, vagy az ajtó és a bejárati ajtó van nyitva, tök mindegy, ha az állat ki tudott szökni. Ha az orvosiját nem netről rendelte, az sem nehéz, hogy bezárjon egy krva hordozónak az ajtaját.

2023. jún. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Mégis miféle orvoshoz vitted?
2023. jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

"Veletek történt már hasonló?"


Nem igazán. Van a városunkban egy doki aki nyitott ajtókkal praktizál. Egyszer voltam nála, 2 kutya volt előttünk. Végig nyitva volt a rendelő helység ajtója.

Az egyiket műtötte, a másiknak nem tudom mi baja volt de véres volt a lába. Talán elütötték.

Nem értette hogy amikor mi jöttünk, miért csukjuk be az ajtót. Kinyitotta. Rászóltam hogy csukja be. Macskát hoztunk. Kint kutyák vannak. Nyitva a bejárati ajtó is.

"... és?" *döbbent fejjel kérdezve*

Hát b+ eszébe se jutott hogy fél a macska a kutyáktól, és elfuthat a nyitott ajtókon keresztül.

Tehát én elhiszem, hogy elszökhetett a macska.

2023. jún. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon sajnálom ami veled történt, sajnos kókler állatorvosba futottam már bele, de ennyire nem volt súlyos a helyzet. Remélem megtaláljátok a kis drágát minél hamarabb. Ez csunya lesz de a fene a pofáját az ilyennek, agyon kéne baszni a diplomájával! Esetleg várost írhatnál, ha más nem privátban, eléggé tartok már az orvosoktól.
2023. jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Hat, amugy lehet, h igazad van... Csak mutet elott tudott volna elszokni, de akkor meg sztem te is a kozelben voltal.

A mutet utan viszont, a szedalas miatt, biztos nem lett volna kepes megszokni.

Meg amugy ez mikor tortent? Marmint mikor veszitette el? Miert nem hivott fel amugy? Sztem csak fel kellett volna.

2023. jún. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%

#4:

Csak azért mert macskád van, még nem kéne parancsolgatnod egy orvosnak. Mit képzelsz magadról, ki a fene vagy te?

2023. jún. 19. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Ez mese! Ilyen nincs! Eleve ott vagy vele, míg be nem viszik, nem felcsapod a speizpolcra a hordozót, és otthagyod. Azonkívül a hordozót a gazda csukja be, nem az orvos, aki viszont nem nyitogatja és csukogatja. Ha velem ilyen történne, nem hót nyugodtan írogatnék a gyakorira, hanem a világ összes ügyvédjét megkeresném, teleszórnám a környéket plakáttal, és gyakorizás helyett az utcán kiáltoznám a cicám nevét az összes barátommal és ismerősömmel karöltve órákon át. Az se hihető, hogy ha véletlenül eltűnne egy állat, mint ahogy nem tűnik el, a rendelő nem azonnal értesítene, hogy kereshesd.
2023. jún. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
78%
Ez elég életszerűtlen sztori.
2023. jún. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!