Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A Nostomosan-t hideg vagy...

A Nostomosan-t hideg vagy melegvizbe kell önteni?

Figyelt kérdés
Szőnyeg bolhátlanitásárol van szó, akkor ott mindegy hogy meleg vagy hideg vizben oldom? (sürgős lenne)
2010. aug. 11. 11:28
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat elirtam a nevét :S Neostomosan
2010. aug. 11. 11:29
 2/10 anonim ***** válasza:
Én hideg vízben oldottam fel. Igaz én a kutyát fürdettem vele, de így is hatásos volt pár nap múlva. De szerintem ha permetezed is jó hideg vízbe.
2010. aug. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindegy, én hideg vízbe raktam.
2010. aug. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha nincs házi állatunk akkor kb. mennyi idő mulva és hányszor kell megismételni ezt a permetezést?
2010. aug. 11. 11:39
 5/10 anonim ***** válasza:

Hetente kell, addig amíg ki nem irtod teljesen.


Első voltam.

2010. aug. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Körülbelül ez mennyi idő, mire kihalnak a lakásbol? Kaptam egy uj szőnyeget, és valószinű, hogy abbol jönnek elő, mert a házban máshol nincs, csak az én szobámban...
2010. aug. 11. 14:18
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja meg ilyen klóros vizzel mosom fel a parkettát és a házban minden helyiséget amerre jártam hogy kivittem vagy valami. Ez mennyire hatásos? A szőnyeget Vanish-sel is kimostam már, Chemotox-ot is használtam (elfujtam a szőnyeget).
2010. aug. 11. 14:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Ismént első vagyok. Nekem pár nap alatt hatott a kutyánál, de még egyszer megfogok ismételni a biztonság kedvéért. Szerintem Te is úgy csináld, hogy old fel 1liter vízbe és mosd ki vele a szőnyeget (én is fürdettem a kutyát úgy hatásosabb). Tehát súrold ki a szőnyeget aztán 1 hét múlva spriccold át megint.
2010. aug. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amit leírtál sajnos nem tudom, mennyire hatásos mert ilyeneket nem használtam még kutyán :D De a Kemotoxnak hatásosnak kell lennie elvileg.
2010. aug. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos rám is ugrálnak a bolhák... de mindig megölöm őket ha látok magamon, de most már jó lenne ha kihalnának :S És már nem tudom milyen módszert probáljak ki...
2010. aug. 12. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!