Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Magyarországon milyen fontosab...

Magyarországon milyen fontosabb halak vannak horgászat és fogyasztás szempontjából, amire érdemes menni?

Figyelt kérdés
2023. júl. 17. 09:57
 1/5 Metionin ***** válasza:
100%
Ponty, csuka, kárász, amur, törpeharcsa, folyami harcsa. Még esetleg sügér de az kva szálkás.
2023. júl. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Amit szeretsz. Én pl. nem eszem meg a tavi halat, pocsolyaíze van, csak folyóban horgászom. Ha sikerül sok törpeharcsát fogni (gyerekek imádják a farkincáját is elrágcsálni), süllőt, akkor a járulékos sok kárászt, dévérkeszeget elajándékozom pucolás után. Pontyot szintén odaadom valakinek, a legundorítóbb hal a világon. Amur, sügér baromi szálkás, a csuka meg még ezeknél is jobban, ráadásul a csukával csak a macera van, utálom, ha kifogom. Láttam már olyan emberi ujjat, amivel korábban szakszerűtlenül nyúltak csukához...


Amúgy harcsára kéne menni, az az invazív. Meg arra, amit szeretsz.

2023. júl. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De röhögni fogsz, a küszt és kis kárászt helyben felvágom csalinak. Tudod, mivel fogtam eddig minden 1-2 kilós süllőt? Kukoricával. :D
2023. júl. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amurnak most van szezonja-és nagyon finom sütve.Kevés vastag szálkája van.Most érik a ringlószilva,igazi csemege az amurnak-igaz hogy sok kell belőle,viszont ingyen van...
2023. júl. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szürke harcsa, lesőharcsa, szilás tok, ponty, tükör ponty, afrikai harcsa, tilápiána, barramundi, ezüstkárász, dévérkeszeg, conpó, tökmag, tetraéderkeszeg, szélhajtó küszöb, havasi domolykó, petényi málna, karikaretek, albínó hattyútökű makaróniréce
2023. júl. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!