Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Csillaghegyen a Józsi Doki...

Csillaghegyen a Józsi Doki tényleg nagyon lelkiismeretes állatorvos akinek a gyógyítás az élete?

Figyelt kérdés

2023. júl. 22. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Csak nem Józsi Dokihoz van szerencsénk? Nem megy az üzlet?
2023. júl. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Igen nagyon lelkiismeretes. Én többször jártam nála a kutyáimmal és a macskámmal is. Mivel nagyon jó doki és mindent megtesz a beteg állatokért, ezért sokaknak a végső remény. Sokan akkor viszik hozzá az állataikat, amikor minden más doki csődöt mondott. Szóval a nehéz eseteket. Az ország minden tájáról jönnek. És tényleg a gyógyítás az élete, mert este 8-ig tart ugyan a rendelése, de amikor éjjel 10 után hívtam fel, hogy rosszul lett a kutyám, azt mondta, vihetem hozzá. Sokszor hajnalig ott van a rendelőben, de senkit sem küld el. És nagyon nagy tapasztalata van a súlyos, mások által menthetetlennek mondott esetekben. És nagyon emberséges és megértő az aggódó gazdikkal is. Nekem csak jó tapasztalatom van vele, és hálás vagyok neki.
2023. júl. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Pár évig egy utcában laktunk, ezért mi is hozzá hordtuk az állatainkat. Valóban lelkiismeretes, néha kicsit túl is tolja, mert szeret az egyszerű dolgokról is kiselőadást tartani.

Ami negatívum, hogy sem a rendelő, sem a személyzet nem képes kiszolgálni azt az állatmennyiséget, ami napi szinten megfordul náluk. Nem egyszer volt, hogy egy 5 perces kontroll miatt 4-5 órákat ültünk, mert mindig volt sürgősebb eset (megértjük), vagy egy ismerős, vagy egy "tényleg csak 2 perc” eset (amiből mégis 30 perc lett)... ésatöbbi. Ilyen, hogy érkezési sorrend vagy időpont egyeztetés nem igazán működött, és emiatt volt is káosz nem egyszer.

Ez mondjuk 5 éve volt, nem tudom, hogy azóta mi a helyzet, mert elköltöztünk. De általánosságba véve elmondható volt, hogy hozzá csipcsup ügyekkel nem volt érdemes menni, csak ha nagy a baj.

Szóval tényleg jó doki, de azért vannak még más, hozzá hasonló lelkiismeretes szakemberek is szerencsére...

2023. júl. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, valóban sokat kell nála várni, de ez éppen azt jelzi, hogy sokan mennek hozzá, és azért mennek hozzá sokan, mert jó doki. És valóban nem csip-csup ügyekkel mennek hozzá, éppen ezért van nagy tapasztalata a súlyos esetekben. De az is igaz, hogy vannak más lelkismeretes állatorvosok is Budapesten és környékén.
2023. júl. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer mentem oda, és elpusztult az állat, ezért nyilván nekem rossz tapasztalatom van. Igazából nem is azt "rovom fel", hogy elpusztult az állat (mert tényleg súlyos beteg volt), hanem azt, hogy egy percig sem éreztem, hogy egy kicsit is érdekelné őket az állat. Én úgy láttam, hogy sok a "protekciós", akiket tényleg körbeugrálnak, mi pedig, ismeretség híján a "futottak még" kategóriában voltunk - pedig drága volt a kezelés (de nem volt jó a diagnózis)
2023. júl. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mentett kutyával voltam nála sokat, ő kezelte végig. Sokszor vártunk mi is 3-4 órákat. Volt, hogy éjfélig folyt az infúzió a kutyának és bent maradt, nem vágta a pofákat, nem sóhajtozott stb.


Azóta nem voltam nála, mert messze van tőlem, a sajátomat nem oda viszem, de újabban nem hallok róla túl jó dolgokat.

2023. júl. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ami még nem tetszett, hogy árakat sosem közölt előzetesen, csak tolta tolta tolta bele a kutyánkba az ilyen meg olyan “vitaminokat”, amikről többségében nem is tudtuk, micsoda, mert nem gyári csomagolásból kerültek elő. A végén pedig kijött egy olyan összeg, hogy néztünk. Persze nyilván kifizettük, de konkrétan volt, hogy éppen csak volt nálunk annyi készpénz, mert a tervezett összeg 3-szorosát hagytuk ott.

Nem arról van szó, persze, kis kedvenc, szeretjük, kerül amibe kerül, de az ésszerűség határain belül. Meg miért nem lehet megkérdezni, hogy kérjük-e a csodabogyóit (ennyiért), ahelyett, hogy automatikusan adagolja be, a végén pedig benyújtja a számlát (vagyis azt nem, mert számla többnyire nem volt)?!

Ettől még nem lesz rosszabb állatorvos, de ezeket a stikliket sajnos többször eljátszotta ...

(3-as voltam)

2023. júl. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Az én kutyám is meghalt, de súlyos, végstádiumos rákkal vittem oda. Szerettem volna még egy kicsit meghosszabbítani az életét, és örültem, hogy Józsi doki ebben partner volt, és hogy megpróbál mindent. De amikor már látta, hogy nincs tovább, akkor azt is megmondta. Velünk nagyon együttérző és nagyon emberséges volt. Nagyon hálás vagyok neki.
2023. júl. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!