Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kecskeméten lakók! Most...

Kecskeméten lakók! Most költöztem ide 3 kutyámmal. Tudtok ajánlani jól felszerelt állatorvosi rendelőt, hozzáértő, lelkiismeretes állatorvossal?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg a környéken?Tapasztalatokra lennék kiváncsi,a neten már találtam jópárat,csak a személyes vélemények nagyon fontosak.Nekem sajnos,más városból,vannak rossz tapasztalataim.
2018. szept. 9. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ebszervíz, Budai utca 8. Csak jó tapasztalatunk van, kutyával és macskával is ide járunk. Nagyon kedvesek, hozzáértőek, mindenben profin segítettek eddig.
2018. szept. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tavirózsa utcában van egy jó orvos. Ha rákeresel tuti megtalálod, a Petőfi város területén van. Kicsit drága, de tuti megadnak a kuytusoknak mindent amit kell.
2018. szept. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!