Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés lehet kutyának...

Milyen érzés lehet kutyának lenni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Mikor milyen...

Én elszoktam gondolkozni, mit gondolhat ilyenkor...

www.dog.blogger.hu

Most kitaláltak egy olyan szerkezetet, ami meghallgatja a kutya ugatását, és lefordítja xD

2010. okt. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ... Aha...
2010. okt. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van kutyád???
2010. okt. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha kutya fejel gondolkodnánk .kb mit gondolhat a kutya?meg születtem,még félig semm cseperedtem és be raknak egy kocsiba vagy egy dobozba és ki löknek mint valami haszontalan tárgyat,mint egy el használodótt rongyot ,pedig én játszotam,őriztem a házat s kedvesen mosolyogtam s ha rossz is voltam nem szándékosan (cipő rágás,be wc-zés stb...)viszont adtam egy kincset mit nem lehet meg venni,nem lehet szerezni a szeretettet és az őrök hűséget.én nem haragszom csak félek kint egyedül és el gondolkodom mi baj volt velem?mit tehetem?meg untak szímplán vagy csak nem tetszem? s mikor kerestem a gazdim csak azon ébredtem hogy egy nagy sötét villanás és fájdalmasan csapodtam-elütötek aszthiszem s labdám a számban de nem engedtem fogtam s,nyűszitve mondtam gyere értem ...én keservesen nyűszitve,segitséget kértem de senki nem hallota nyűszitésem :(.nyigorgo kereke ,ajtó csapodása hallatszott ,s ott hagytak engem,senkit semm érdekeltem .egy fél óra múlva kb el jött a meg mentöm egy néni ki fel vett s nem érdekelte hogy csuron vér és kosz vagyok ő be vitt a dokihoz,ezután be adot egy menhelyre ahol halálra itéltek-sok értelme nem volt az életnek :( de mikor nyílt a menhely ajtaja és egy család topant be....haza vittek szép puha ágyba fektetek és szeretek talán az életben egy jó van: ha szeretnek.milyért jó kutyának lenni őszintén?nem tudom csak azt hogy szeretnek és nem bántanak többé,nem rugdosnak meg olykor-olykor az utcán,nem kell küzdenem a élelemért s a figyelemért,nem szomjazom tovább,nem éhezem hisz ez a való világ:kegyetlen de olykor oly szolid és szerető.új családomat védelmezem,szeretem és soha nem veszitem többé el .néha jó lenne embernek lenni-néha meg ebnek mind kétt oldal rossz és jó ".szerintem ezt mondanák a kutyák ha beszélni tudnának .jah és azért rossz ha ember mert akkor ő is ilyen kegyetlen lehetne és nem bocsátana meg mint néhány "ember" s kutyának azért rossz szerintem olykor lenni mert kivágják az út szélére aztán elüti valami vagy bármi aztán ha valaki meg is tartaná nem biztos hogy jó helyre kerül stb....a jó dolog hogy ha kutya akkor némely ember szereti,tiszteli ha ember akkor meg be fogadja a kobor állatot vagy szereti a mostani állatát.
2010. okt. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szőrös és nyálas.
2010. okt. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Már hallottam ilyen perverz szex játékról :S Te tudod... nem irigyellek.
2010. okt. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
sztem macskának lenni jobb lehet. egyszerű ösztönlény, aminek nincs aki parancsol. otthona van, gazdája nincs. amíg kicsi, addig beszarik, behugyozik, de mikor felnő akkor... övé a világ. kiszolgálják, simogatják, enni- inni adnak neki, kufircol amikor neki kell... mi kell még?! kutyának lenni sztem rosszabb... 8) ---(bár a halálozási arány elég nagy, és komoly diszkrimizációk vannak velük kapcsolatban)
2010. okt. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Cicusügynök válasza:
Nekem van egy fehér pulim. "Anyósoméknak" meg két brit rövidszőrű perzsa cicája Buci és Manci. Buci az igazi Garfield cica, aki valamilyen módon reinkarnálódott a Puliban. Totál ugyan azokat nyomja. Neki úgy gondolom jó sora van. Reggel például addig nem is hajlandó felkelni, amíg nem simogatom legalább 5 percig:) Kap eszit, aztán nyomás sétálni. Nagyon okos, magától lett szobatiszta. Semmit nem rágott még szét, ami nem az övé. Ha egy halom kábel van a szoba közepén, akkor sem bántja. Sem bútort nem tett tönkre, sem szőnyeget, semmi kárt nem csinált - még:). Nagyon élénk és mindig vidám, állandóan pofázik. Imádja az embereket:D Nem tudom, mitől lett ilyen jó kutya - persze vannak kitörései:)::):):)) Hihetetlenül okos. Ezelőtt nem volt még kutyám, és mindenki mondta, hogy a Puli ilyen, meg olyan okos. Hát döbbenetes!!!
2010. okt. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!