Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lehet bármi állata kutyának/ma...

Lehet bármi állata kutyának/macskának a D-vitamintóp?

Figyelt kérdés

Elejtettem reggel, amikor vettem be a vitaminjaimat. Kerestem mindenhol, de egyszerűen nem találtam :/ Nagyon aggódok, hogy esetleg megtalálja valamelyik kutyám, macskám. Figyelek rájuk egésznap nagyon, minél hamarabb nagytakarítást fogok végezni, hogy megtaláljam. De ha mégis valahogy felszedné valamelyik, lehet tőle bajuk?

(Bocsánat, ha buta kérdés, de rettegek.)


2023. szept. 21. 10:06
 1/3 anonim válasza:
Nem, semmi baja(állata) nem lesz.
2023. szept. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Nagy dózisban májkárosodást okoz, de egy tablettától nem valószínű, hogy barmi baja lesz
2023. szept. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Nem lesz egy tablettától semmi baja. Az egyik cicám rendszeresen lopkodja reggel a pultra odakészített vitaminjaimat, amíg teszek-veszek a konyhában. Párszor már előfordult, hogy nem tudtam időben elvenni tőle, D vitamint is nyelt már le, 4000NE-set. A vitaminokból ha véletlenül egy-egy darabot megesznek, nem okoz bajt. Inkább gyógyszereknél kell odafigyelni, hogy azt ne egyék meg.
2023. szept. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!