Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az hogy a rágcsálók beköltözne...

Az hogy a rágcsálók beköltöznek a tetőtérbe időszak meddig tart kb?

Figyelt kérdés
Jó a tető de valahogy a cserepek között befúrják magukat és az a baj hogy csak tetőfólia van meg a cserép és gyapotozás meg párazáró fóliázás nincs.

2023. szept. 27. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát még elég jó idő van, talán egyesek el sem kezdték a költözést.... Majd még a fűtés megkezdése után lesz nagy hullám...
2023. szept. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
84%
Ez nálunk is probléma volt tavaly, éppen ma vágtam le minden olyan faágat ami a tetővel érintkezett. Mit lehet tenni ellenük? A falon is felmásznak?
2023. szept. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1:Aha, értem hát a szüleim elmondása szerint ők már pár napja hallottak hangokat a tetőről.


2: Na hallod, Mekkora véletlen... Pont mi is ma vágtunk egy pár ágat ami érintkezik a tetővel.

2023. szept. 27. 20:20
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egésszen addig tart míg nem találnak élelmet a határban, kb december elejéig várható.Védekezés 2x50Watt hangfal és leereszteni naponta többször a Prodigy Firestarter-t!
2023. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De ha be kéne lőni akkor úgy kb. Október-Április-ig tart nagyjából?
2023. szept. 27. 20:20
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk Januárig max, ha nagyon jó az idő, nincs hideg.A hideg beálltával gyorsul fel a migrálás.
2023. szept. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Oké értem, mivel 1 éve lakunk kertes házban és ez a egér/patkány/nyest dolog új volt nekünk és hát tavaly novemberben volt egy olyan éjjel hogy a patkányok mocorgásától alig mertem el aludni és az egy mély nyomot hagyott bennem, azóta tartok ezektől és füldugóban alszom. :(
2023. szept. 27. 20:40
 8/12 anonim ***** válasza:
Ereszteni nekik a zenét!Lehetőleg hangossan!
2023. szept. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vannak riasztó cuccok, az erős szagokat ők sem bírják. Illóolaj talán bejöhet pl.
2023. szept. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Aha, am tegnap volt nálunk írtó és tett le mérgeket meg mi is szoktunk ide-oda csapdát/mérget rakni.

És mondta az írtó hogy nyest ürülékünk is van és azt mondta arra lehet venni

kb. 50ezerért ilyen port amivel befújja a padlást.

2023. szept. 28. 06:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!