Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen módon szokta az állator...

Milyen módon szokta az állatorvos nektek megmondani a labor eredményeket?

Figyelt kérdés

Elküldi nektek emailben? Személyesen be kell menni érte? Telefonban összegzi?


Nálunk telefonban szokták elmondani pár szóban. Úgy kell könyörögni, hogy emailben is küldjék már el. Máshol sem alap, hogy elküldik?



2023. okt. 8. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Én, eredménytől függően telefonon, vagy személyesen. Egyszerűen, szakszavak nélkül. Ha kéri kiadom, de alapban minek, simán csatolom az aktához, az meg a gépen van. Ha állatorvost vált, akkor átküldöm a kollégának az egészet.

Meg őszintén, úgysem tudod mi mit jelent.

2023. okt. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém felhívott, mert vissza is kellett menni gyógyszerért az eredmény alapján. De elküldte emailben is ami szerintem nagyon hasznos, és nekik csak 2 kattintás volt. Manapság nagy könnyebbséget jelent ha megvan valami emailben mert a papírok elkeverednek, nem hordod magadnál stb, de egy emailt elő tudok venni bárhol, bármikor.
2023. okt. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még a régi állatorvosink is mindig elküldte, aki pedig nem volt jó fej. A jelenlegi is átküldi, aztán fel is hív, hogy megbeszéljük.
2023. okt. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk automatikusan küldik e-mailben és megmondják, mikor hívjam fel a dokit érdeklődni. Teljesen korrekt módon el szokták magyarázni telefonon.
2023. okt. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!