Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerinted milyen egy jó...

Szerinted milyen egy jó állatorvos?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy kedvező/azonos áron dolgozik az összes állatorvos. Ezen felül mi kell ahhoz, hogy inkább oda vidd, ne másik dokihoz?

nov. 15. 02:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Lelkiismeretes, kérdés nélkül mindent elmagyaráz, átrág.
nov. 15. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
39%
Akkor amelyik közelebb van.
nov. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
27%
Egyetértek a második hozzászólással. Amelyik a legközelebb van és elérhető.
nov. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Olyan aki folyamatosan tanul és fejleszti magát és nem csak azzal a tudással praktizál tízen évekig amivel kijött az egyetemről. Emellett türelmes, segítőkész és empatikus.
nov. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
22%
#4: Nem te mész orvoshoz-pszichológushoz, a blökit viszed. Köszönjön, nézze meg, kezelje ki, mondja meg mit csináljak. Kész.
nov. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki ért a szakmájához, lelkiismeretes, meg akarja oldani a problémát és tényleg érdekli, hogy hogy van az állat. Ha emellett még emberileg is szimpi, empatikus és segítőkész, az előny, de nem feltétel.
nov. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én lovakkal dolgozom, annál sajnos nem úgy működik, hogyha baja van, beviszem a rendelőbe.


Ezért nekem fontos szempont, hogy időben válaszoljon, elérhető legyen, ne kelljen könyörögni érte, hogy kijöjjön, főleg vészhelyzet esetén ne. ( 8 orvosból 1 sem jött ki legutóbb, távgyógyítással élte túl a ló, aki nem mellesleg az ismerősömé volt, a 8 orvos után engem hívott ki kint éjszakázni a lóval). Legutóbb másfél hónapot vártam egy nem életveszélyes, de sürgős ügyre, mert a sok dokiból egy sem szeretett volna kifáradni, csak ígérgettek ( Más ismerősömnek ugyanaz a doki egy könnyebb, de több időt igénylő feladathoz, ami több pénzt hoz azonnal kiment)


Ez persze semmit sem ér, ha nem ért a szakmához, ami lóorvosoknál gyakran előfordul, így azt hiszem egyértelmű, hogy mezei állatorvost lóhoz a legtöbb esetben (hacsak nem valami rutinról van szó, például oltás) teljesen felesleges, butaság hívni.


Így nálam is szempont, hogy lelkiismeretes legyen, magyarázzon sokat, képezze magát folyamatosan, tudjak tőle kérdezni ( ne legyen kőbunkó, arrogáns).


Szóval alapvetően nagyon örülnék, ha találnék egy normalis dokit, ha kell áron felül is lehet tőlem, de lehessen rá számítani.

nov. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szinte ugyanazok a szempontok minden szakembernél, a humán orvostól a vízvezeték-szerelőig, tehát az állatorvosnál is: először is jól értsen ahhoz, amit csinál. Ez gyakorlatilag mindig együtt jár azzal is, hogy lelkiismeretes legyen. Emellett, amire 7-es rávilágított: megbízható legyen. Én tudomásul veszem, hogy az ő munkaidejét, kiszállást meg kell fizetnem, és adott esetben hajlandó is vagyok, csak jöjjön, szakítson rá időt és ne hitegessen.
nov. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

#5:

És ha félrediagnosztizálja az állatodat, aki emiatt majd jól elpusztul, te meg csak pislogsz, mint hal a vízben, akkor mit csinálsz? Nem kell másoknak beszólni, azért mert te képtelen vagy tovább gondolni a dolgokat, kőbunkócska.

nov. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Legyen közel vagy jöjjön ha kell.

Legyen leliismeretes,és tegye a dolgát jól, tegye a dolgát.

Nem árt ha szimpi,ha nekem nem is de az állatomnak legyen az.

nov. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!