Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik az az állat számodra,...

Melyik az az állat számodra, amit ha meglátsz kiborulsz hogyan létezhet ilyen állat, ha van egyáltalán ilyen?

Figyelt kérdés

Gondolom, jópáran említenek majd különleges állatokat, én erre leírom, hogy: Kenguru

Különösen a hím Kenguru. Akárhányszor meglátok egyet neten elcsodálkozok hogyan létezhet ilyen idiótaképű kigyúrt állat, mely mindig verekedni akar. 😅


dec. 7. 17:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

Poloska. Semmi értelme nincs és undorító. Írtózom tőke.

Ami fura nekem az a zsiráf. A hosszú nyakacskájukkal. :)

dec. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
A cica, hogy hogy lehet ennyire édes. ^^
dec. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
84%
Kacsacsőrű emlős
dec. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Valami xyz rágcsáló, ami menetrendszerűen éjjel 1 től kb 4 ig olyan lármát csinál felettem a padláson, kb mézga család túró hozzá képest.

Egyet elfogtam fogóval, erre valamelyik haverja kizabálta őt a csapdából, csak deréktól lefelé hagyta meg...

dec. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Plume Moth (nem tudom, mi a neve magyarul). Faszán néz ki meg minden, de miért állnak ki oldalra a szárnyai? Neki miért nem jó úgy, ahogy a többi rovarnak van? Miért kell szembemenni az autópályán? :D
dec. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Kiborulni azért egyiken sem szoktam, de van néhány, amit nehezen értelmezek, vagy kifejezetten jópofának/érdekesnek találok, pl. axolotl, orchidea manó, óriás vándorló levél, sáskarák, portugál gálya (bár tudom, hogy az nem egy állat) stb.

És most már a tollasmoly is ezek közé tartozik 😀

dec. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
#6: De, a portugál gálya egy állat.
dec. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is a kenguruval vagyok így, csak én a nősténnyel. 😄 Mindössze 33 napig vemhes, aztán megszül egy babszem méretű bébit, ami az anyja nyálának csíkján kúszik fel az erszénybe és ott fejlődik tovább. Szerintem tök érdekes.
dec. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
32%

"Poloska. Semmi értelme nincs és undorító. Írtózom tőke."


Miért, mitől van egy állatnak "értelme"? Az embernek pl. mi értelme van?

dec. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

PLUME MOTH vazz' sose tudtam mik ezek a repülő feszületek, most már tudom hála 5-9nek :D


Kérdésre válaszolva a bálna elég hihetetlen számnomra, gigász és a legkisebb élőlényeket eszi, egy szűrőgető hústengeralatjáró, mégis szuper intelligens, semmi értelme az egésznek.

dec. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!