Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik a számodra legszimpatik...

Melyik a számodra legszimpatikusabb kutyafajta?

Figyelt kérdés
Miért?
2009. aug. 15. 11:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%
KÁJ a miértet tudja mindenki akinek ilyen van ezt nem lehet leírni
2009. aug. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%
A boxer! A zord külseje nagyon kedves,szeretnivaló kutyát takar.Volt már többféle kutyám, de azt hiszem már csak ennél maradok.
2009. aug. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%

Kettő van, nem tudok választani közülük :)


Cseh-farkas: mert aaaaannyira gyönyörű, és viselkedésében is ez a fajta áll legközelebb a farkashoz, ami az egyik kedvenc állatom (igen, tudom, hogy a farkas még szelidítve is veszélyes, etológiát is tanulok)


Wolfspitz: egyszerűen gyönyörűek, okosak, hűségesek, kedvesek, különlegesek, kell ennél több egy kutyába? :)

2009. aug. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
69%
a schauzer, mert egyike a leghálásabb, leginteligensebb és legmakacsabb kutyáknak. A kutya nálam ennél a méretnél kezdődik, ami alatta van, az csak „macska”
2009. aug. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%

Berni pásztor, mert nagy és szőrmók és imádnivaló :)

De egyenlőre még csak vágyakozom rá, sajnos panelba, macska mellé nem tudom bevállalni.

2009. aug. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
77%
mopsz, francia bulldog, boxer :) ezek a kis nyomott orrúak olyan aranyosak, játékos kiskutyák
2009. aug. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
95%

A golden :)

Olyan hűséges, és okos kutya. És olyan óvatos a gazdijával szemben. Az enyém nagyon lassan veszi ki a kezemből a kaját, nehogy véletlenül is megharapjon..:)

2009. aug. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
95%
A németjuhász, /valószínűleg mert nekem az volt./ De csak akkor ha nem túltenyésztett. Rossz nézni amikor sántikálnak, csak azért mert valaki kitalálta hogy mindenképpen legyen a hátsó lábuk rövidebb. Az sem baj ha nem egészen fajtiszta. Akkor esetleg egészségesebbek.
2009. aug. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
93%
Én leginkább a keverék kutyákat szeretem, amik nem fajtatiszták. Sztem ők a legokosabbak, és a legszebbek, és az se baj, ha egy kicsit hamis.
2009. aug. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
95%
Kuvasz!
2009. aug. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!