Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Valaki rendelt a zooplustól...

Valaki rendelt a zooplustól mostanàban , a sameday futárszolgálat hoznà a csomagot. Már 18-àn itt volt a pesti raktárjukba , azóta semmi hir a csomagról. Ti hàny nap múlva kaptátok meg , a GLS-nél ilyen sose volt. Hiàba hivom irtam is nekik semmi?

Figyelt kérdés

dec. 21. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha lemegy ez a karacsonyi orulet, akkor majd megerkezik. Talan ket unnep kozott mar, ha szerencsed van.


Mindig necces decemberben rendelni, ez sajnos ilyen :D

dec. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

+36 1 374 3890.

info@sameday.hu

1221, Budapest, Gyár utca 17 10:00-16:00

Én az Emagon át rendeltem a Samedaytól és rendben megjött.

dec. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk majdnem egy hetet késett. Ugyanigy Zooplusstól.
dec. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt a számot hivtam , meg ide irtam de semmi.(2)
dec. 21. 16:16
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
A sameday az egy kalap fos. Mindig sokat késnek, ilyenkor pláne.
dec. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi december 12-én rendeltük, és december 18-án kaptuk meg, ami eléggé szokatlan, mivel általában 2 napon belül itt van amit rendelünk a Zooplustól. Persze most a karácsonyi őrület, meg minden, szóval érhető, de azért na, látszik, hogy lassabban megy a dolog, szóval kitudja mikor kapod meg.
dec. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én még novemberben rendeltem, akkor megjött normálisan. De kicsit aggódtam, mert tavaly decemberben megjártam velük majdnem. de ez az időszak sajnos ilyen.
dec. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Múltkor nekem is ez a futarceg hozta ki a zooplus csomagot. Viberen kaptam értesítőt és ott is írtam vissza, hogy hova tegye be (mert dolgoztam) egyszerre válaszolt is a srác. Teljesen rendben volt minden, időben is.
dec. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Samedayel nekem az volt a fura, hogy külföldi volt a futár. Egy szót se tudott magyarul.

Szállítási idővel nem volt gondom.

dec. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megjött a csomag , de igy még sose jàrtam , nem hozta fel 10 emeletes hàz nekem kellett lemennem a parkolóba , azt mondta nem tudja ott hagyni a kocsit.
dec. 22. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!