Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kutyákon kivül más állatok...

Hokedli pörkölttel kérdése:

Kutyákon kivül más állatok nem félnek a tüzijátéktol?

Figyelt kérdés
mert csak a kutyások hisztiznek állandoan egy kis tüzijáték miatt macskást még nem láttam hisztizni ez miatt meg olyat se akinek patkánya, görénye, egere, hörcsöge, nyula, papagája, kígyója, hala, teknőse, lova vagy bármilyen más állata van
dec. 31. 18:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden állatra rossz hatással van! Madarak, macskák, stb. Nem csak háziállatok, hanem a szabadban levők is félnek, menekülnek a sötétben, emiatt megsérülnek, elpusztulnak, stb.
dec. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

De, minden állat fél tőle, csak el van bagatellizálva és úgy van feltüntetve, hogy csak a kutyások hisztiznek miatta.


Itt van például egy méhész csoportból egy elég alapos írás ezzel kapcsolatban:

[link]


Tatán történt tavaly:

[link]


Róma 2020/21-es szilveszter eredménye:

[link]

dec. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%

Hát, nekem a macskáim olyan szinten lesz.rják a durrogást, talán még jobban is alszanak tőle.

Az egyik csíkos pizsamás most akart kimenni a legnagyobb robajban, de szerintem pár óra múlva visszaeszi a fene, mert éhes.

dec. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Metionin ***** válasza:
100%
De, macskák közül is van, amelyik fél. Mi régen tenyésztettünk nyulat és azok is nagyon féltek, minden ilyen tűzijátékos éjszaka kint voltunk velük, nehogy valamelyik kijusson a ketrecéből vagy csak megpróbálja és összetörje magát. 2 házzal arrébb marhát tartottak, azokkal is kint kellett lenni, mert féltek. Lovakat is biztosan zavarja, emlékszem, gyerekkoromban aug. 20-án a tűzijáték miatt elrohant a szomszédból a ló, 3 faluval arrébb fogták meg hajnalban. Szóval de, zavar az sok más állatot is, csak pl. egy nagyvárosban lényegesen többen tartanak kutyát, mint mondjuk lovat. Nekem amúgy a madárpókjaimat is zavarta a durrogtatás.
dec. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
Nekem halaim vannak.Még sosem szaladtak világgá.Ha valamelyik kiugrott,az mindig spontán történt,szilveszterfüggetlenül.
dec. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
dec. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Jó,tudom,nem teljesen idevág:az jutott eszembe,az orosz-ukrán háború 800 km-es frontján hány ezer állat pusztult el aknától,tüzérségi tüztől,lövedéktől.Amelyik vadállat még él,az elmenekült,vagy megszokta a robbanásokat?
dec. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a macska sincs elragadtatva tőle túlzottan. A kutyáról nem is beszélve.
dec. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Hiszti a jó k**** any**!
dec. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%
A kutyákon kívül is félnek más állatok a tűzijátéktól, viszont a kutyákon belül más állatok már csak emésztődnek, azok már nem félnek a durrogtatástól.
jan. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!