Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Autó szőnyegből mivel lehet...

Autó szőnyegből mivel lehet kiszedni a kutyaszőrt?

Figyelt kérdés
Porszívő nem szedi ki, még a 3kilowattos ipari sem, kefélés sem segít. Egyedül az jött be, hogy csipesszel egyenként, de ez meg borzasztó szaporátlan.

jan. 4. 06:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Egy ismerősöm elvitt állatorvoshoz, aztán másnap a kezembe adta a szőnyegeket, hogy takarítsam ki. Most vegyek neki újat?
jan. 4. 06:58
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagyon bele tud akadni. Amit tudsz porszívózz, görgesd àt szösz hengerrel, ami marad azt pedig kèzzel. Javaslom szerezz egy szàllító boxot, biztonsàgosabb a kutyànak is.
jan. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A box sajnos nem opció. 59 kilós kuvasz.
jan. 4. 07:31
 4/12 A kérdező kommentje:
Az ülést már kiposzívóztam, arra is 4 zsenton ment rá a mosóban, de legalább kijött. Csak a szőnyegbe ragad ennyire.
jan. 4. 07:45
 5/12 anonim ***** válasza:
Széles ragasztószalag, vagy a kutyáknál használt tüskés kefe.
jan. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Annyi eszed lehetett volna hogy alateszel egy pokrocot vagy regi lepedot, de mivel nem volt, igy lehet szepen elpiszmogni a szor kitakaritasaval. Az ismerosod helyeben en siman kifizettetnem veled a takaritas dijat, ha mar ekkora proszto voltal hogy osszeb.sztad kutyaszorrel es meg neked all feljebb hogy rament akar neeeegy zseton is a porszivozasra.
jan. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rosszúl volt a kutya, hányt, és annyi ereje nem volt, hogy felálljon, ketten tettük be az autóba. Vészhelyzet volt, sietni kellett és azonnal szaladtam a szomszédhoz, hogy vigyük dokihoz. Nem volt idő szarakodni, hogy még pokrócot keressünk.
jan. 4. 10:56
 8/12 anonim ***** válasza:
Hat, ha akkor 'nem volt ido' (a hanyo-haldoklo-legyengult kutya ala akarmit be lehetett volna tenni, akar egy szetvagott szemeteszsakot vagy lepedot, es ez osszesen nem tart addig mig leirtam), most majd lesz ido a takaritasra. Ez van amikor idegbol cselekszik az ember...
jan. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Senior Séf ***** válasza:
28%
Kutyával.
jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ha van lehetőséged próbáld meg forgókefés porszívófejjel. Nekem a hajszálakat mindig leszedi az ülésről…
jan. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!