Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hasonlíthatnak ebben a nők és...

Hasonlíthatnak ebben a nők és az állatok? (Nem sértő kérdés)

Figyelt kérdés
Van olyan, hogy az állatok megérzik valakin, hogy jó ember és ezért odamennek hozzá? Ha igen, akkor előfordulhat ez a nőknél is? Lehet valaki ezért szimpatikus, mert a női megérzés azt súgja, hogy megbízható?
2010. okt. 22. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:

a nőknél a kémia szokott inkább elsődleges lenni :D de igen, lehet érezni az aurában, hogy az ember alapjáraton milyen természetű...

(mielőtt valaki kis tudatlan közbeszólna mint az állatok, az aura tudományosan bizonyított dolog :P)

2010. okt. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt is hányszor kell még elmondani... az állatok, így a kutya is nagyon jók a nonverbális kommunikációban, ő akár izmaid feszessége alapján is megmondja a szándékaid. Ez nem megérzés, hanem egyszerű "olvasás".

A női megérzés megint más dolog, az a tudatalatti jelzése, hogy ismerős mintát talált az adott szituációban és az említett objektum viselkedése is hasonló lehet, mint a múltbélieké.

2010. okt. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És az aura nem tudományosan bizonyított dolog, ezt a tudóskollégák nevében kikérem! Előző voltam.
2010. okt. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én meg a pszichológia tanárom nevében kérem ki :D

(első voltam)

2010. okt. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!