Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyire kell ahhoz hülyének...

Mennyire kell ahhoz hülyének lenni, ha valaki 30 évesen azt hiszi, hogy a bika egy különálló állatfaj?

Figyelt kérdés

Tehát nem tudja, hogy a bika az a szarvasmarha hímje, és úgy gondolja hogy ez egy állatfaj, és létezik nőstény bika, meg kan bika.

Egy ilyen emberről el tudjátok képzelni, hogy az élet más területein intelligens, tájékozott?



jan. 14. 11:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem is értem min csodálkozol? Lépten-nyomon lehet hallani, olvasni fiu kutyákrol és lány kutyákrol (macskákrol).
jan. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyan embert,aki diplomával rendelkezik-és meg van róla győződve hogy az elevenszülő cápák emlősök.
jan. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
# Ezen hüledezek én is, az általam említett bikás srác történetesen közgazdász.
jan. 14. 11:51
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Miért, a bika nem külön állatfaj? 🤔😯
jan. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában eu semmit nem jelent. bárki benézhet egyszerű dolgokat is. Amúgy te ismered minden megnevezését?


"Szopós borjú: születéstől az elválasztásig (nőivarú 3, hímivarú 4 hónapos koráig)

Választott borjú: az elválasztástól féléves korig

Növendék: 7 hónapos kortól a tenyésztésbe vételig

Üsző: a nőivarú marha az első ellésig, kortól függetlenül

Szűz üsző: ivarérett üsző az első fedeztetésig

Előhasi üsző: első vemhes üsző

Előhasi tehén: tehén a második borja megszületése előtt

Bika: kortól függetlenül a hímivarú egyed

Tinó: ivartalanított növendékbika

Borjúfogas tinó: 2-3 éves tinó a szegletfog kiváltása előtt

Ökör: 4 évesnél idősebb ivartalanított bika (függetlenül az ivartalanítási kortól)

Göböly vagy sőre: hizlalásra fogott, vagy kihízott szarvasmarha (kortól és nemtől függetlenül)

Csuvas: hízóökör[64]"

jan. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én hallottam már olyat is a tehénlányok és tehénfiúk. Mondom akkor a bika meg mi? XD
jan. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

5, bevallom, én sem ismerem mindent.

Szopós borjú-nem tudtam, hogy korban meg van adva a 3 illetve 4 hónap, viszont konkrét eseteket ismerek, amikor több mint fél évig szopott. Azt minek nevezzük?

Szűz üsző-ezt a kifejezést így még nem hallottam, de értemszerü

Előhasi tehén-ezt sem hallottam.

Borjúfogas tinó-ezt sem

ökör-tudtam, hogy ivartalanított bika, de azt nem, hogy 4 évesnél idősebb

jan. 14. 12:56
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Az ilyen előfordul olyan embernél, aki a paneldzsungelben éli le az életét és maximum távolról lát haszonállatot. Van aki azt hiszi, hogy a tehén lila, vagy hogy a tojásból kakas nélkül kel ki a kiscsibe. Sőt valamikor olyan kérdést is láttam, hogy hogyan lesz kakas, ha a csibék mint nőivarúak...
jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tulajdonkép hogy definiálnánk azt a fogalmat hogy "bika"Nagytestü növényevő hímje?Vagy patás állatok hímje?Bálnavadász időkről szóló filmekben a hím bálnát is bikának hívták.
jan. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Buszon, gyerekszáj:

-Apaaaa! A bocinak is nejlonzacskóban van a pocakjában a mája meg a zúzájaaa?


😁😂

jan. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!