Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A Multifit a Fressnapf saját...

R4NDOM kérdése:

A Multifit a Fressnapf saját márkája?

Figyelt kérdés
Panaszt szeretnék tenni, legfőképpen ezért szeretném tudni. A Multifitről mint olyanról semmi érdemlegeset nem találtam, ezért gondolom, hogy a Fressnapfé. Ha a Fressnapfé, a németországi központnak írjak vagy esetleg az itthoninak? Hol tudnának segíteni nekem a probléma megoldásával kapcsolatban?

jan. 27. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Valószínűleg a Fressnapf saját márkája, mert sehol máshol nem lehet megvenni.

Mi a probléma?

Első körben írj az itthoniaknak, ha nem tudnak segíteni, akkor a központnak.

jan. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Nem igazán vagyok megelégedve az utóbbi időben a termékeikkel, mint például a forgácsukkal se. 4 éven át multifit forgácsot használunk, viszont fél éve folyamatosan romlik a forgács mindősége. Nem egy rozsdás szöget találtam már benne. Tele van jelölőfestékes részekkel, papírokkal (amire van is írva valami tollal, de csak fecnik), gépronggyal, de ami az egyik legbosszantóbb az szerintem a különböző méretű, hegyes fadarabok, ha kicsik, nehéz őket észrevenni és ezek is nagyon ártalmasak lehetnek az állatokra nézve. A szénájukat mostanában sokat vesszük, mert a többi gyártó szénája sárga és úgy néznek ki mint a szalma. Viszont a multifitnek is csak 1 típusú szénáját tudjuk venni télen. Vettünk belőle, 3 zacskó egész korrekt volt (már ha 15 cm-es szálas széna lehet korrekt :), de a negyedik az egy okádék hulladék. Azó szerint. S leghosszabb szál is kb 5 centis. Konkrétan eladják szemrebbenés nélkül (teljesáron) a kukábavaló, használhatatlan terméket is. De olyanra is volt példa nemrég, hogy zoknit és bálamadzagot találtunk benne. Felháborítónak találom.
jan. 27. 12:20
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Rendelj inkább almot és szénát is a glirexről. Az ott kapható dolgok százszor jobb minőségűek. Ráadásul ez az egyetlen olyan magyar kisállatos webshop ahol tényleg nem árulnak káros vagy egészségtelen dolgot a kisállatoknak. És a bevétel 3%-át állatvédő egyesület kapja. 🤗
jan. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
31%
Ez már fogyasztóvédelmis kör inkább már szerintem
jan. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Német gyártatja a Fit funt Multifitet és csak maguk hálózatának a Select Goldot ami Royal Canine . Kevés dolog jó a fressben sosem volt kimagasló tudásában semmiben csak árvan , gagyi cég , a német és a hazai befektetők kizárólag extrahaszonra mennek nem az állatvédelemre ....
jan. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%

Fit-Fun, Multifit, Premiere, Select Gold, Real Nature így megy táp, alom stb. esetén felfelé minőségben is.

Felszerelésben pedig hasonló a felállás: Fit-Fun, AniOne, Premiere, More for


Multifit helyett ár-érték arányban a Chipsi jó kihívója lehet.

jan. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!